Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik szovjet közepes-harckoc...

Melyik szovjet közepes-harckocsit tartjátok jobbnak, melyiket érdemesebb kifejleszteni: Obj-430, T-62A vagy Obj-140?

Figyelt kérdés

Válaszotokat kérném megindokolni is.

Lehetőleg olyanok válaszát várom, akiknek legalább az egyik típus megvan, illetve játszott már vele.

Tapasztalataitokat is szívesen fogadom!



2017. febr. 19. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy különbség nincs a T-62A és az Obj 140 között.


A T-62A szerény véleményem szerint a játék legjobb közepes tankja, brutál erős toronnyal,ámde tier 10-ben nem a legjobb páncélzattal (tier 8 még pattanhat de 9-10 már már esélytelen).


Object 140 majdnem ugyanaz,de a tornya könnyen overmatchelhető,a teste viszont vaskosabb. Fontos itt megemlíteni hogy nagyon érzékeny a modultalálatokra. Szinte minden körben gyullad (sokszor kétszer is) illetve az ammorack is szereti vonzani a lövedékeket.


Object 430 átmenet a kettő között. A legjobb páncélzattal rendelkezik a három közül,ámde a legkevésbé mozgékonyabb.


Löveg mindhárom tanknál megegyezik kissé eltérő statokkal.

2017. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, bár a külföldi szavakra csak tippelni tudok, mert csupán magyarul beszélek. :)

Ezek szerint Te a T-62A-t javasolnád.

Még egyszer köszi!

2017. febr. 19. 20:53
 3/5 anonim válasza:
Apukámnak megvan a T62A és nagyon jó. ( én is mentem már vele) Az obj 140-et nehezebb átlőni, mint a T62A-t, mert jobban döntött az első páncélja, de kisebb is, ezért az ütközéseket, HE lövedékeket rosszabbul bírja.
2017. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is ment a zöld . :)
2017. febr. 23. 12:53
 5/5 anonim válasza:

Én az obj. 140et javasolnám.

Mentem vele pár 100 csatát és jobban tetszik mint a t62.

Az obj. 140 mozgékonyabb mint a t62a és 55km/h a végsebessége (a t62a-nak 51km/h).

2017. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!