Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxon és Playstation-ön mit...

Xboxon és Playstation-ön mit fizetünk meg a live al? Psnell? ha egyszer van itthon már egy fizetős netem?

Figyelt kérdés
Pcn ha online akarok játszani kell ugye internetkapcsolat.Azt fizetem havonta.+még egy csomó mást is csinálhatok,pl letöltök az ncore ról játékot,stb..Tiszta sor.De pl szoktam látni hogy xbox live egy éves előfizetés,stb..Egy évig van net az xboxon/ps en,vagy csak egy plusz lehúzás,és csak az online játék LEHETŐSÉGÉT fizettetik ki?
2017. febr. 21. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne adatforgalom,bár lehet tévedek.Az igazság az hogy ahova ezeket a gépeket szánják (főleg ott),ott nem számít extrának hogy van otthon interneted,legtöbb helyen amerikában,vagy japánban tényleg ingyen van net,stb..Ott ezek nem plusz lehúzások.meg nem annyit keresnek az emberek,hogy észrevennék ezt a plusz lehúzást..
2017. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Multiplayert; havi 2 vagy több játékot adnak neked; a mentéseid ,,felhő tárhelybe" kerülnek; külön leárazások a storeban. Fejből ennyit tudtam felsorolni, szóval bőven nem csak azért fizetsz, hogy tudj multizni.
2017. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Elôzôhöz hozzá tenném, sokszorelôbb jutsz hozzá dolgokhoz, pl némelyik demora 1 hét gold exkluzivitás van.
2017. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) hát elment a kedvem a konzoltól,marad a pc.ingyen multi,ingyen játék.ezeket mire kichippelik jönnek az újak..:(mégegyszer köszönöm az infot!
2017. febr. 21. 19:34
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha csak lopkodni bírsz, nem való neked még építőkocka sem játszani.
2017. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
PC-re ingyen játék alatt gondolom a Torrentre/warezra gondolsz. A gond ezzel az, hogy már egyre nehezebb a játékok feltörése, elég megnézned, hogy mennyi idő alatt törnek fel egy-egy újabb játékot. Ráadásul úgy, hogy jóval több, mint a felük a letorrentezett játékoknak vírusos. Inkább vállalod a kockázatot, hogy kinyírja a gépedet egy vírus, mint, hogy megvennéd a játékokat.
2017. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az ncoreról eddig egy virust sem szedtem le.nekem egy játék egy hét míg kitolom,megunom.az nem lopás hogy plusz pénzt kérni a multiért?20 rongyért adni egy játékot?nem mondom van egykét game amit megveszek eredetibe,a multi miatt.de haggyuk már hogy megveszem eredetibe,és még utána oldjam fel a multit..na EZ a lopás!fizesse aki tudja,én inkább heti 20 at félreteszek,és elutazom valahova ha kedvem tartja.sajnos a 2 már nem menne,hogy 20asokat dobáljak ki játékokra,és a családommal is tudjunk menni valahova!peace!;)
2017. febr. 21. 22:10
 8/20 anonim ***** válasza:
Jó játékot!:)
2017. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Te kis naiv. A legtöbb vírus nem a szemed előtt fog ugrálni, hogy ,,itt vagyok, itt vagyok, kapj el!", hanem szépen csendesen tevénykedik a háttérben úgy, hogy észre se veszed. Szóval lehet te azt hiszed nem kaptál be egyetlen egy vírust se, de lehet százával hemzsegnek már a merevlemezeiden.

20 ezerbe meg legfeljebb a frissen megjelenő játékok különleges kiadásai kerülnek. Meg azt kell megérteni, hogy egységárak szerint adják ki a játékokat, túl sokba kerül a játék, ne a játékkészítőknek panaszkodj, hanem a kormánynak, amiért ilyen alacsonyan tartja lent direkt a béreket.

Meg nincs olyan ország a világon, amelyik törvényileg előírná, hogy kötelező hetente új megjelenésű játékokat venned. Vársz pár hónapot sok játék bőven lemegy 10 ezer Ft alá is akár. Nem, olyan törvény sincs, hogy kötelező azonnal minden éppen megjelent játékot kijátszanod.

Azt meg már megse próbálom megint magyarázni neked, hogy nem csak multiért fizetsz PS4/XboxOneon és, ha kiszámolod nagyon alacsony árat fizetsz a multiért (arról nem is beszélve, hogy vannak olyan multis játékok, amiknél nem kell fizetni és anélkül is tudsz multizni).

Szóval torrentezd/warezold le a játékokat nyugodtan ameddig tudsz, de előbb-utóbb (és nagyon úgy tűnik, hogy előbb) ráleszel kényszerítve az eredeti játékok megvételére, mert egyre nehezebb a játékok normális feltörése.

2017. febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"nekem egy játék egy hét míg kitolom,megunom.az nem lopás"

Én is megyek, használom egy hétig a bringád, autód, géped.

Az se lopás.

2017. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!