Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxon és Playstation-ön mit...

Xboxon és Playstation-ön mit fizetünk meg a live al? Psnell? ha egyszer van itthon már egy fizetős netem?

Figyelt kérdés
Pcn ha online akarok játszani kell ugye internetkapcsolat.Azt fizetem havonta.+még egy csomó mást is csinálhatok,pl letöltök az ncore ról játékot,stb..Tiszta sor.De pl szoktam látni hogy xbox live egy éves előfizetés,stb..Egy évig van net az xboxon/ps en,vagy csak egy plusz lehúzás,és csak az online játék LEHETŐSÉGÉT fizettetik ki?
2017. febr. 21. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az online játék lehetőségéért / infrastruktúráért fizetsz a gépeken. Van pár extra szolgáltatás is amit kapsz.


Én nem csinálok ebből problémát, én sem keresek sokat én sem veszek meg mindent, a videojátékokat amik érdekelnek pont igen (leárazáskor), de mást meg nem szóval nem vetek követ senkire ezért. Azt is tudom bármikor kerülhet bárki olyan helyzetbe, hogy vagy játékot vesz vagy kaját.


Viszont azon érdemes elgondolkodni, hogy amit természetesnek veszünk az csakis történelmi okokból kifolyóan alakult így meg úgy. Tőlünk eggyel nyugatabbra már nem árulják a gigabites neteket fillérekért. Mint ahogy a szolgáltatók kötelezően monitorozzák az internetforgalmat és az illegális cuccokról küldik a számlát (szép tételes felsorolással hova és mennyit kell befizetni és legközelebb mennyivel nő a bírság). Bár (lásd netadó) a kormány biztosan nem fog merni hozzányúlni a netszabályozáshoz egy darabig, de jó ha tudjuk, hogy az egész ország (ahol telik netre) kategóriákkal magasabb életszínvonalon él emiatt mint amit a gazdasági helyzet indokolna. Minden sorozat / film / játék / tananyag / munkaanyag egy kattintásra van a net havi áráért és ezt teljesen természetesnek vesszük, miközben ez a fejlett nyugaton (ahová tartozni szeretnénk) rohadtul nincs így. Előfizetési díj van mindenre. Mindent meg kell venni.


Gondolj bele mire használnád a gigabites netet ha ez nem lenne? Macskás videók nézegetésére? A nagyival fullhdben skypeolásra?

2017. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az xbox és a playstation nem internetszolgáltató. (Nincs is bejegyezve Magyarországon)

Gondolom a multiplayer szerverek fenntartását fedezik ezek az összegek.

Ami egyébként színtiszta lehúzás, steamen elég megvenni a játékot és utána a multiért már nem fejnek külön.

Mondjuk elvileg kapsz ingyen játékokat az előfizetéshez, ami tök jó, de lehet, hogy olyat kapsz, amit az életben nem fogsz elővenni.

2017. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Érthetően leírtam hogy az a lopás amit a készitők csinálnak,h megveszed a játékot,és még pluszba fizetsz h feloldd a multit..gyerekek lop itt mindenki,lopnak a politikusok,lopnak a gazdagok,lopnak a kisemberek.mindenki.valaki ezt,valaki azt.valaki beismeri valaki nem.most elkéne ájulnom h deqrvatisztességesek vagytok mert megveszitek eredetiben a játékokat?:)ez inkább ostoba képmutatás,sznobizmus,birkaság,életképtelenség,vagy az egész egyvelege! Vegyétek,és egyétek!:)))gazdagitsatok a gazdagokat!idióták!
2017. febr. 22. 13:11
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is azért veszem meg ps 4 en,mert muszály,ha kilenne chippelve,akkor inkább másra kökteném.logikus.ettől nem vagyok rosszabb ember!:)
2017. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Költeném..
2017. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért kiváncsi lennék,ha nem volnának metro ellenőrök,mennyien vennének jegyet,csak mert becsületesek..;)
2017. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mindig lenne pár becsületes wamzer!!!!!
2017. febr. 22. 13:26
 18/20 A kérdező kommentje:
11,12,14 köszi a válaszokat!;)
2017. febr. 22. 14:12
 19/20 anonim ***** válasza:

Továbbra se érted meg, hogy nem csak Multiplayert veszel, a PS+/XboxGold nem csak a multiról szólnak. Addig amíg ez nem vagy hajlandó megérteni értelmes beszélgetést nem lehet veled folytatni (viselkedésed alapján más témában se valószínű).

U.i.: a netesTroll szakmával inkább hagyj fel, ez harmatgyenge teljesítmény még egy kezdő Trolltól is.

2017. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyébként ha végképp kíváncsi vagy rá, akkor azért van ez az egyre több járulékos költség a játékokban, mert 60 dolcsiba kerülnek vagy 30 éve. Már többször kiszámolták ha a játékárak tartanák akár csak a normál inflációt már bőven a duplájába kéne, hogy kerüljenek.


Mit tudsz megvenni ma ugyanannyiért mint 30 éve? Semmit.

2017. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!