Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok magamnak járművet...

Hogyan tudok magamnak járművet/állatot szerezni SWTOR-ban amivel gyorsabban utazhatok is? Illetve mi az a Legacy és hogyan érem el azt?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el játszani vele, tetszik a játék csak jobb lenne jobban fejlődni vele. Úgy hallottam, hogy sok előnye van a Legacynak, de azt nem tudom, hogyan lehet azt beállítani, megszerezni vagy valami. Plusz elég idegesítő nekem, hogy ide oda kell szaladgálni a küldetésekben, és kb a játék legalább 70 %-ában csak futkosok. Hálás lennék, ha valaki leírná mit kéne tennem ezekkel kapcsolatban. :)

2017. febr. 21. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Mounttal kapcsolatosan: Legtöbb eséllyel a GTN-ön lehet szerválni. Ez a flottán van. Ide akkor juthatsz el, ha a kezdő helyen kijátszottad a sztorit.


Legacy: Itt az achievementeket érheted el leginkább. Van olyan achievement, amelyik cartel coint is ad. Ezért előnyös. Ezt kb 10-es szintnél érheted el azt hiszem. (Legacy ablak: Y billentyűvel hozható elő)


Viszont a járművel való közlekedéshez el kell érned minimum a 20. szintet. Sajnos ez alatt csak cartel coinért vásárolhatsz "pilóta engedélyt" alacsonyabb szinten. Amennyiben nem ingyen játszod, akkor a hátrányokat átmódosítom előnyre.


Sajnos az openworld játékok nagy része, sokat futkosó típusban van.


Ha valaki javítani akar valamivel kapcsolatban, akkor tegye nyugodtan. videók és egyéb más segítség nélkül jutottam ezekre :D

2017. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!