Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Állandóan elromlik az xbox...

Szépen Beszélek kérdése:

Állandóan elromlik az xbox 360 kontroller, fifázom és a játékosok nem reagálnak ahogy eddig, ez már a negyedik kontrollerem 2013 Február 9. óta. Augusztus óta ez a második. Ki is estem az első osztályból, a FUT módban. Mással is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 15:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
PC-n játszom de ez szerintem nem oszt nem szoroz, de nagyon idegesítő hogy nyáron 13 ezerért vettem, most januárban már újat vettem megint és most megint nem elhasználódnak hamar a gombok, már másnap nyikorgott a jobb stick.
2017. febr. 24. 15:39
 2/11 anonim válasza:
29%
ha kevesebbet játszol tovább tart... menjetek ki focizni!
2017. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kivel menjek ?? Nincsenek barátaim !
2017. febr. 24. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert szétkùrtad az ô kontrollerüket is.
2017. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tabaki ***** válasza:
Meséld már el, hogyan akarod programozással megoldani a kérdést, mert nekem ötletem sincs rá.
2017. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tíz éves a legelső X360 kontrollerem, van mellette még 3 másik, de mindegyik hibátlan- igaz, nem szoktam sem leejteni, sem falhoz vágni őket. Ehhez képest az unokaöcséim PS4-e alig egy éves, de a két kontrolleren az analóg karokról már minden gumi lekopott, a gombokon is már alig látszanak a szimbólumok. Nem értem, hogy képesek erre, nekem még drótkefével sem menne.
2017. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tabaki ***** válasza:
Na ja, könnyű lepontozni, amikor már átrakattuk a kérdést...
2017. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sokat játszottam a gépen és kb egy év alatt nyírtam ki egy joyt. Nem is a gombokkal szokott gond lenni hanem szétmegy az analóg kar és elmozog össze vissza a karakter.
2017. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tabaki mi a szarról ebszélsz nem írtam át akérdés kategóriát valamit nagyon benéztél, hozzásem nyúltam már az elejéns em értettem, nem érdekel hogy gyorsan és hibásan írtam.
2017. febr. 25. 17:14
 10/11 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló, az enyémek is kettőt kivéve. hibátlanul néz ki de ahogy, az utolsó válaszoló is írta az analóg elromlik és össze vissza váltogat, nálam is ez a probléma, itt nem a kinézete a lényeg hanem a a használhatósága, és most rossz kedvem van, hogy 26 ezer forintot költöttem két vezeték nélküli kontrollerre 6 hónap alatt és már szinte használhatatlanok, előtte vezetékesek voltak, de azoknál meg mindkétszer a zsinór megtört és ugyanúgy nem érzékelte.
2017. febr. 25. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!