Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Izgalmas, szórakoztató társasj...

Izgalmas, szórakoztató társasjáték ötletek?

Figyelt kérdés

Nem olyan nagy a család de konkrétan a karácsonyi ajándékozás okoz némi problémát. A társassal viszonylag mindenki szívesen játszik, viszont drágák, és úgy tapasztaltam hogy csak akkor olyan bő a kínálat ha jó az idegen nyelv tudás. Most az a koncepció, hogy ötleteket gyűjtök és megcsinálom magam őket, egy-egy alkalomra.


Amik vannak itthon(hagyományos: kinevet a végén, malom, dáma, gazdálkodj okosan, activiti, szó kirakós, ki kicsoda találd ki?, torpedó stb) és van kettő újabb fajta, EZEKHEZ HASONLÓT keresek ez a HOBBIT és a LABIRINTUS. Nem túl bonyolult, főleg az utobbi, ezeknél még kicsit lehet összetettebb, de azért ne 24 órás stratégiai, logikai játékokat írjatok, amikhez 3 óriás tábla van, meg kis millió kártya, bábu féle. A legfiatalabb nálunk most 13 éves.


Ami jó lenne ha tudnátok linkelni FOTÓT AZ ÖSSZES TARTOZÉKRÓL (kártyák kb), és egy RÉSZLETES LEÍRÁST, ha német az még jöhet. Ha saját otthoni játék (régi), befotózzátok, elkülditek e-mailre az is nagyon jó lenne.


A KIVITELEZÉS SEMMILYEN SZINTEN NEM PROBLÉMA! Rajzolok, festek, vágok, ragasztok, varrok, szobrászkodok stb. papír alapú kiadványok kivitelezését tanultam (könyv, album, doboz), egyedül a beépített elektronikai szerkezettel nem boldogulnék, mechanika (mágneses, forgó, nyitható-csukható elemek) úgyszintén nem probléma.


Köszönöm a segítséget!



2017. febr. 27. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

canadahun fórumában van társasjátékos topik, ahol évek óta megosztják egymással az emberek, mit hogy csinálnak meg, milyen alakanyagokból, nyomtatható alapok, táblák, kártyák, tokenek... arrafelé keresgélj. Azt gondolom, az kifogyhatatlan forrás :)


canadahunPONTcom/temak/t%C3%81rsasj%C3%81t%C3%89kok-iii.54712/

ez már a 3. ilyen topik...

2017. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm.
2017. febr. 27. 14:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a honlap kimondottan gyerektársasokkal foglalkozik. De azért köszönöm a hozzá szólást.
2017. febr. 27. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
ha a keresőjében próbálkozol, akkor kiad mást is, persze nem az van túlnyomó többségben. de pl carcassone, catan, ticket to ride, love letter, aranyásók, stb egészen biztosan van, ezekre tutira emlékszem. amikor én keresgéltem, nekem úgy tűnt, sokkal nehezebb kicsiknek való játékot találni. Szóval menj vissza régebbi hozzászólásokra, esetleg a két előzmény-topikba.
2017. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Ami neked kell, az a Captain Sonar. A torpedó kicsit felturbósított változata, 2 szembenálló csapat játszhatja 2-8 főig, és csapatonként külön szerepek vannak kiosztva az egyes emberekre, valamelyik egészen egyszerű, és még egy 5 éves gyerek is megoldja, másik meg egèszen bonyolult, és egy felnőttnek is kihívás. Nem kell hozzá bábúkat csinálnod, csak laminált papírokból áll a játék, és törölhető táblafilcekből. Hogy lehet-e letölteni róla képet az internetről, az már más kérdés.
2017. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Képek! :)


[link]

2017. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!