Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szórakoztató, vicces...

Milyen szórakoztató, vicces társasjátékot ajánlotok, amit megvegyek 2-4 éves gyerekeimnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Társasjátékot szeretnék venni 4 éves kisfiamnak és 2 éves kislányomnak, de nem a klasszikus dobokockás fajtából. Olyat szeretnék ami kicsit mozgatja őket (pl. Mad mouse, v Chasin cheky) , vagy ami szórakoztató (Lotti Karotti, plitsch Platsch Pinguin), vicces. Már nagyon sok fajtát megnéztem, de még nem sikerült dönteni. Kérlek adjatok tippeket, vagy írjatok véleményt azokról, amiket példaként írtam. Köszönöm.



2015. nov. 8. 15:34
 1/9 anonim válasza:
41%

Ouija.:)

Amúgy bemész a tescoba, és szétnézel, nagy a választék.

2015. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ezek mind megvannak. Èn legjobban a Lottit tudom ajánlani, de Mad mouse is szuper, de a többi is.

A kicsi még elég kicsi, ezért tutdom lottit ajánlani, mert azzal már 2 éves is tud egy picit játszani. Nálunka kicsi addig játszott míg akart, aztán mikor otthagyta akkor öt kihagytuk. mikor vissza ült akkor újból lépett.

2015. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy elefántos, aminek az ormányából lepkék jönnek és azokat kell elkapni. Nagyon szeretjük.
2015. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia.

Néztem az elefántos játékot is. :) Mennyi ideig játszanak vele? Szerintem nagyon aranyos, csak attól félek, hogy 1-2 alkalom után ráunnak. Neked mik a tapasztalataid? Köszi. :)

2015. nov. 8. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, a lepkefújó elefántos is szuper, bár azt még a 2 éves nem igazán tudja elkapni, de biztos tetszene neki is, viszont ha megveszed, szerezzetek be tartós elemeket, nagyon gyorsan leszívja. Activity gyermek/My first (még nem próbáltuk, karácsonyra lesz, de szerintem érdekesebb egy ilyen korú gyereknek, mint a dobjunk-lépjünk 10 percen keresztül), legalábbis a kislányomnak talán jobban bejön. Van még az elefántoshoz hasonló, Szafaris:

[link]

Ez is jópofa lehet, én is még csak nézegettem, névnapra van tervbe véve, ha látom valahol majd leárazva.

2015. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

pld, ezt találtam képen, nekünk a csigafutam van, ami hasonló, vagy a dohanytoys-tól a trópusi kert: ezek kooperatív játékok, a cél nem legyőzni a másikat, hanem együtt nyerni, 2évesem simán játszott már vele, azóta is :-))

vagy a borsószem hercegkisasszony: [link]

ezt pont 2-4 éveseknek írják

2015. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A nyuszifutamot néztem már korábban, de a netes leírásból nem igazán derült ki, hogy hogyan is kell játszani. A trópusi kert tetszik, meg találtam egy Sajtverseny játékot is.

[link]

Jónak tűnik és elfogadható az ára. Megnéztem a Borsószem hercegkisasszonyt. Nem a vicces játék kategória, de nagyon kedves kis játék. :) Köszi az ötleteket. :)

2015. nov. 8. 21:55
 8/9 anonim válasza:

Nálunk kb 2-3 éves korban a Colorino, a Csigafutam jött be. 3 éves kor felett a Lotti Karotti a legnagyobb kedvenc, meg a Zingo Bingo, esetleg a Spuzzle :-)

Van lepkefújó elefántunk is, az annyira sokszor nem kötötte le az enyémeket.

2015. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. En a Hedbanz tarsasjatekot ajanlanam. :)
2015. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!