Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek jó minecraft szerver...

Beenyy123 kérdése:

Ismertek jó minecraft szerver szolgáltatót?

Figyelt kérdés

Barátaimmal szeretnénk közösen bérelni egy vanilla szervert úgyhogy nem kell nagy teljesítmény!

Az igazság az, hogy találtam egyet itt a weboldala [link] de nem ismertek-e jobbat rengeteg plussz dolgot ad ami felesleges számunkra az árért cserébe inkább több ramot kérnék.(nem lenne hátrány rózsaszín csekkes fizetési lehetőség)



2017. márc. 1. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez ingyenes. Alap dolgokra valószínűleg elég lesz. De fizetni is lehet erősebb szerverért. Hátránya hogy ingyenes szervernél lehet hogy sorba kell majd állni akár fél órát. Legalábbis fél éve még ez volt.

2017. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minecraft.net-en tudsz bérelni szervert.
2017. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem CLANSHU.hu. Én most itt bérlem a szerverem és meg vagyok velük elégedve.
2017. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!