Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért utálják ennyien a...

Miért utálják ennyien a Shadow the Hedgehog játékot?

Figyelt kérdés
Szerintem nem rossz a játék, igaz nem az én stílusom de mégis egyedi a Sonic Team részéről. Ti mit gondoltok?

2017. márc. 5. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi az az "ennyien"? Az emberiség 99,997%-a még nem is hallott róla, gamereknél ez az arány 99,93%. Hogy én miért utálom? Ócska irányítás, borzalmas kamera, és ...fegyverek? Egy Sonic játékban?
2017. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azok közül gondoltam, akik ISMERIK. Egyébként sztem hozzá lehet szokni. A super mario 64-ben is a kamera néha egy g*ci, mégsem említik annyiszor. Amúgy szép érvek.
2017. márc. 5. 13:19
 3/3 anonim válasza:
Hogyha ezzel a játékkal nem játszotam volna soha akkor nem lennék sonic rajongó. Úgy volt hogy a Sonic Heroes játékot akartam kiíratni Xbox Classic-ra és egy nap múlva be is megyek érte és berakom és látom hogy ez a Shadow the Hedgehog. Mikor láttam először róla videót akkor nem jött be nekem. De mikor játszottam vele akkor mondom hogy ez egy király játék. Nos lényegében ha nem játszottam volna vele itt se lennék. Amúgy a játék király. Talán ez az egyetlen sonic játék amivel a legtöbbet játszottam.
2019. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!