Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hogy birjatok a lolban a...

Ti hogy birjatok a lolban a csapattarsakat?

Figyelt kérdés

Neha olyan borzalmas idiotakat ad be a jatek hogy az hihetetlen

Elfeedeli az egesz meccset aztan meg mindenki mast oltogat es irogatja allchatbe hogy report my team minden indok nelkul

Vagy mikor allitolag valami hibat vetettel es egybol megy az anyazas meg a retardozas

Elegge elveszi az ember kedvet a meccs folytatasatol is, nem hogy meg szenvedjek es probalkozzak megnyerni, ugy is csak egy tard vagyok a csapatnak, kozben sokszor az o hibajuk is

Csak en nem allok le minden egyes hibajat felnagyitani es flamelni

Veletek is szokott lenni ilyen? Magasabb eloban is elofordul? Ti hogy birkoztok ezekkel? Nem veszi el a kedveteket az egesz jatektol? Mute all es kesz? Vagy mi?


2017. márc. 5. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Néha engem is kiakasztanak, de szerencsére általában csak 1 ember szokott a csapatomban ilyen lenni, az még bírható.


Próbálj ne tördni velük, és a csapat azon részével együttműködni, akik "jobbak". Talán minden ilyen játékban vannak ilyen emberek, és néha lehet pár napra érdemes szüneteltetni, ha nagyon felidegesítenek.


Van, amikor elveszi a kedvem, de megpróbálok magamhoz képest jól játszani, és ha bár csapatilag vesztettünk, de magam szerint jól játszottam, sikernek könyvelem el.


Hát sok sikert! :)

2017. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ez van nálam cs:go-ba
2017. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!