Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kaphatnék pár tanácsot high...

HGYG11 kérdése:

Kaphatnék pár tanácsot high elo-s (vagy aránylag magas. ) adc mainektől?

Figyelt kérdés
Nah szoval már egy ideje lolozok (silver-gond kornyék jelenleg) és kérdezném hogyan lehetnék jobb, (main-eim Jinx,Varus,esetleg Mf) bármilyen tanacsot megköszönök.

2017. márc. 5. 21:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Silver 4-es vagy.Az mióta gold környéke?
2017. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kutatást :D, am egy ideje nem lolozok mar és akkor voltam már s2 ben is.
2017. márc. 6. 10:28
 3/24 A kérdező kommentje:
Megjegyezném hogy nem a kérdésre válaszoltál ha feltűnt :) .
2017. márc. 6. 10:29
 4/24 anonim ***** válasza:
10%

Nem kellett nagyon kutatni,de Te mint majdnem goldos,ezt neked tudnod kéne :)

Üdv. (Egy majdnem Challenger-es)

2017. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát én meg bronz kettes vagyok. Amúgy szerintem ne adc-éz most elég rossz az a poszt. Boton azért nehéz kicsit játszani, mert ugye ketten vagytok és ha bénázik a supportod, akkor meg vagy lőve.
2017. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok, de bár ne tettétek volna... , várnám az igazi választ aki tényleg a felvázolt kategóriában helyezkedik el.
2017. márc. 6. 16:43
 7/24 A kérdező kommentje:

(# 1 Egyébbként leállhatnál a flegmázással egy kérdésen, eléggé szánalmas...

# 5 Veled már bejebb vagyok mert te tudsz értelmes választ alkotni, viszont ezzel tisztában vagyok amit írtál. :))

2017. márc. 6. 16:50
 8/24 anonim ***** válasza:

Bár én is silveres vagyok, szerintem érdemes nézegetni pro játékosokat, hátha látsz tőlük 1-2 tippet, valamint egész sok hasznos oldal van tanácsokkal.


Na meg persze a legjobb az lenne, ha találnál egy állandó supportot, akivel együtt tudsz működni, sok sikert :)

2017. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ja a videós resz az megy, nagyon sokszor tanulmányozom a mesterek játékát :D . Az állandó support ügyben meg rajta vagyok :) , van egy supp main ismerősöm csak most még gépet szerzek hogy újrakezdjem a lolt :"D. Am köszi az értelnes választ^^.
2017. márc. 6. 18:45
 10/24 A kérdező kommentje:
értelmes*
2017. márc. 6. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!