Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves vagyok. Szeretném...

AroniX12 kérdése:

14 éves vagyok. Szeretném magam "kipattintani", de nem tudom magam rávenni, mert vékonykának érzem magam. Most épp 50kg körül vagyok,175cm magas. Amúgy a vékonyság ellen akarom magam kipattintani. Gyakorlatokat kaphatnék? (csak jól akarok kinézni :D)

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tömegnovelo étrend,kezdetben heti 3 teljes testes edzés,alapgyakorlatokra alapozva,megfelelő pihenés,kemény edzés,és 3-4 év kitartás. Étrendet a sulyodnak megfeleloen csomo helyen talalni a neten,ahogyan gyakorlatokat is. Nincs írott szabály,mindenkinek más válik be. Sok sikert!
2016. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te is azt hiszed, hogy a háj könnyít az izmosodáson? Hát nem, nehezít, mert azt még le is kell szálkásítani... Vékonyan pont hogy tömegelned kell. Még fiatal vagy, inkább kezd saját testsúlyos gyakorlatokkal, aztán később majd jöhetnek a súlyzók is.

Persze enned rendesen kell...

2016. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Segítségeteket köszönöm! :)
2016. nov. 24. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!