Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fable 2 elakadtam lemne pár...

HelperGirl kérdése:

Fable 2 elakadtam lemne pár kérdésem!?

Figyelt kérdés

1.Az erő képességeimet maxra vittem de most egy hatalmas monstrum lett a karakterem. Ha csak ügyességet fejlesztek meg mágiát akkor is ilyen nagydarab lesz a végén ?


2.A játék végén azt választottam,hogy támadjanak fel az ártatlanok de így elveszett a kutyám . Így már az archeológus küldetést soha nem tudom befejezni ?


3.Tudok több faluban külön külön házasodni?


4.A térkép jelzi valahogy hol találom az ingatlanjaim? Mert utólag már nehezen találom meg őket :/


5. Ha egy házat beállítok hogy kiadó akkor azt nekem kell kiadni, vagy majd egyszer kiírja hogy kiadtam, vagy odajön valaki hogy ki akarja venni ?


A segítséget előre köszönöm :)



2017. márc. 5. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A Fablekben a képességeid és a viselkedésed befolyásolja a karakter kinézetét. A második részben az erő az izmosságod, a pontosság a magasságod és az akaraterő pedig a kék vonalak mértékét befolyásolja a testeden. Ha jól viselkedsz másokkal akkor világosodik a bőröd, kékül a szemed, szőkül a hajad és glória jelenik meg a fejed felett. Ha gonoszkodsz akkor sötétedik a bőröd, hajad, vörös lesz a szemed és szarvad is lehet. Már nem emlékszem hogyan, de el lehet osztani a képességpontjaidat újra. Ha nem fontos, hogy erős légy (azért nem olyan nehéz a játék ha már fejlődsz), akkor megteheted, hogy csak annyi pontot osztasz el a tulajdonságaidra amennyivel még neked tetszik a karakter.


2. Alapból nem lehet visszacsinálni a játék végi döntésedet, maximum újat választani ha van régebbi mentésed. Ha viszont megvan a Knothole Island kiegészítő ott felélesztheted a kutyád egy ártatlan emberért cserébe.


3. Igen


4. Csak arra emlékszem, hogy ha van családod a házban akkor azokhoz odamehetsz a küldetések / térképek menüben talán(?)


5. Elvileg automatikusan kapod a pénzt a kiadott házakból 5 percenként valós időben számolva. Tehát ha nem játszol akkor is jön a pénz. Emlékszem Xboxon lehetett trükközni, hogy átállította az ember a gép óráját hónapokkal későbbre és amikor belépett már milliomos volt.

2017. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) bár a térkép még jelzi hogy a kutya van valahol de gondolom játékhiba
2017. márc. 16. 21:15
 3/3 anonim válasza:
Igen a hugom is ezt csinálta(csak ő most apénzt valasztotta) neki jelezte a kutyát de az hiba.
2017. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!