Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 4 kezdőknek?

Playstation 4 kezdőknek?

Figyelt kérdés

Ahogy látom most 80 ezer körül már lehet venni PS4-et és mivel egy erősebb PC 150 ezer körül van így inkább PS4-re gyűjtenék, de sose volt dolgom konzollal.


Szóval minden tanács, érdekesség, tipp érdekelne.


Steam, Origin meg ilyenek azon is kellenek?


Magyarítást vagy pl.: GTA-ba kocsikat, modokat ugyan úgy lehet tenni rájuk mint PC-n?


Egy alap PS4-en menni fognak a most kijövő játékok vagy azok már csak a frissített, erősített konzolokon fognak menni?



2017. márc. 6. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Minden PS4-en megy minden PS4 játék. Ez a konzolok lényege.
2017. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Playstation-nek külön storeja van, ahogy az xboxnak, wii-nek stb-nek.

Hasonló mint a steam, de itt nincs válogatás (legyen egy battle.net mellé, vagy origin, vagy uplay), egy van és kész csókolom.


Adott szérián belül minden játék megy, tehát amit a legelsőre adtak ki az ugyan úgy fog menni mint az 5 év múlva kiadott is.


A helyedben viszont PS4 Pro-ban gondolkoznék, annál végre megvan a 60fps 4k-ban (igaz kicsit kevésbé részletes a környezet, mint PC-nél, de ettől eltekintve így is szép).

2017. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
PS 4 en megveszed a játékot,és játszol.Kevesebb a mod mint pcn,viszont nem kell telepigetni,nincs olyan hogy nem indul el,sokkal több az exclusive játék.ha prot veszel akkor lesz 60 fps,meg 4k..igazából nem olyan nagy a különbség,inkább csak árban..a most érkezett horizon zero dawn is 30 fps el fut,mégis idáig a legszebb játék ami valaha készült..meg ha nincs 4k tvd,akkor megint csak felesleges,szerintem.jó játékot!:)de semmiképp sem lesznek olyan hosszú életűek szerintem mint az előző generációk(x360,ps3),szerintem amint kijön a scorpio,válaszképp érkezik az 5.
2017. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyben nem értek veled egyet, az pedig a sokkal több exkluzív.

Életemben nem láttam még komolyabb stratégiai játékot PS-re, ahogy rengeteg RPG se jelent meg rá.

Az, hogy PC-nél nincs odaba*va a PC exkluzív nem jelenti azt, hogy nem csak PC-re jelent meg.

2017. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Caps lock off. Talán már elmúltál 8 éves.

2. Én a több exkluzívra mondtam, hogy nem így van, mert több játék jelenik meg csak PC-re, mint csak PS-re.


Ettől függetlenül jók a PS4 exkluzív játékai is, nincs vele semmi bajom. A Last of Us kifejezetten tetszett.


Fogalmazzunk inkább úgy, hogy jó exkluzív játékok jelennek meg PS4-re.

2017. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Horizon zero dawn

last of us

god of war

uncharted

killzone

gran turismo

2017. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A legszánalmasabb ebben az oldalban az önpontozás,és mások lepontozása..figyeld csak meg,hogy akinek nincs felhasználóneve annak általában mindig magas az aránya,na az a staff!csak tudnám én is mi a jó ebben..
2017. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A konzolok is fel telepitik a játékot sőt van hogy ez elég sokáig el is tart + a frissítések amiket le tölt néha néha a játékokhoz vagy a szoftverhez.
2017. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát,nálam úgy megy,hogy belerakom a lemezt,elinditom,és játszom..
2017. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!