Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom a gta online-ban...

Hogy tudom a gta online-ban feloldani a kuruma-t?

Figyelt kérdés
25-os szinten vagyok, de meg nem jottem ra hogy hol es hogyan vegyem meg. Koszi a valaszokat.
2017. márc. 6. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak írd be angolul a google-ba és már ki is dob vagy 1000000 linket ahol ezt leíják.

Reach Level 12 progression on your player

2) Buy an High End Apartment (one of the most expensives models, with a 10-car garage)

3) Wait for Lester to call you, then go to the "L" on the map

4) Go to the Heist Planning Room on your apartment (it's market with an "H")

5) Start the The Flecca Job heist

6) Complete the Setup Part 2 of the "Flecca Job Heist", the one you have to steal a Kuruma from Khangpae in a Del Perro parking garage. (Note: The Kuruma you steal to be used in the Heist cannot be keeped for yourself)

7) After that, two variations of Kurumas will be available to buy on the cell phone website Southern San Andreas Super Autos. (The game will show you a pop-up message):

- Regular Kuruma: for $95,000

- Armored Kuruma: for $525,000

Ha annyire kell le fordítod magadnak :)

2017. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt :) eleg jo az angolom szoval szerencsere nem kell google fordito ami ugyis a hulyssegeket irja :'D
2017. márc. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!