Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem egy 2 GB RAM-os minecra...

Vettem egy 2 GB RAM-os minecraft szervert és a map nagyon nagyon nehezen tölt be, vagy be se tölt. A szolgáltató sem tud segiteni mert ő sem érti az egészet, hogy mi lehet a baj. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A szerver fájlokban hiába veszem feljebb a látótávot vagy leljebb sohasem javul jelenleg a látótávolság 4-en van.

2017. márc. 6. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

1. milyen szerver? Honnan lett letöltve, milyen verzió, ha modolt milyen pluginok vannak bent stb.

2. honnan van a szolgáltató? Nem lehet, hogy valak iszándékosan terheli a szerver parkot?

2017. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy egy 2 giga RAM-os VPS-en futtatsz egy Minecraft szervert?
2017. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.11.2-es verzió, a legújabb.12 Plugin van bennt: GroupManager, Essentials, worldedit, Clearlag, Healthbar, Multiverse-Core, Login Security, worldguard. De a pluginok berakása előtt is fennállt ez a probléma. A szolgáltató most indul el Royalgamingsystem ismerem személyesen a tulajt ugyhogy nem hiszem hogy szándékosan.
2017. márc. 9. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Félre értetted, nem a szolgáltató szívat, hanem magát a szolgáltató szerverparkját bombázzák DDOS és egyéb támadásokkal.


Jó lenne tudni a szervergép adatait is, mint milyen processzor, vga van a rendszerben, milyen OP rendszert használ, illetve a teljes gépből mekkora szelet a tied. Ha van egy 16 magos procis szervered és arra 32 szervert adsz ki simán megy, ha 128-at, akkor már kevésbé, szóval szolgáltató kérdése is, mennyi szervert futtat milyen szervergépen.


Ha lassan tölt be akkor 2 opció van, vagy gyenge a szolgáltató szerverparkjába beépített feltöltési sebesség, vagy maga a gép (vagy annak a kiadott szelete) gyenge (pl túlterhelt, túl sok szerver fut egy gépről, nincs megfelelően konfigurálva az op rendszer, ami remélhetőleg valamilyen linux).


Ezt viszont a szolgáltatóval kell sajnos megbeszélni.

Saját domain-t rendeltél? Az is lehet hogy pont azt az IP-t támadják amit megvettél. Ismerősnél pl 2 IP szál van behúzva a szervergépbe, ami ha túl sok frissítést érzékel hagyja a nagy lekérőket az első IP-n (tehát DDoS meg társai), a többit meg átsorolja a másodlagos IP-re, így hiába a DDoS, egyéb támadások, nem lassulnak a szerverek.

2017. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy legelsőnek a clans.hu-ról rendeltem egy szervert és azn is ugyan ez volt a probléma.
2017. márc. 10. 17:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószinüleg a chunkokkal lesz a gond mert ha nyomok egy F3+A kombinációt ami ujratölti a chunkokat akkor pillanatnyilag jó.De minden játékosnak ez a problémája nem csak nálam.Valaki tud valami megoldást hogy a map hogyan töltsön be?
2017. márc. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!