Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha DVD-n veszem meg a GTA...

Ha DVD-n veszem meg a GTA 5-öt akkor azt hogy kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy 7 DVD van. (Nem úgy akarom hogy letöltse a netről, hanem közvetlen a DVD-ről.)

2017. márc. 7. 19:27
 1/5 anonim válasza:
Berakod az első lemezt, ha kéri a másodikat, majd a harmadikat... stb stb
2017. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Berakod a lemezt, elindítod a telepítést. Amikor kéri a következőt akkor cserélsz a következőre, míg a végére nem ér. Ilyenkor nem áll le a telepítő, hanem vár a lemez beolvasására.
2017. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%
Ilyen kérdés 2017-ben...
2017. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Végül is jogos, mai gyerek hatszor letölti a kalózverziót míg egyáltalán megvenne bármit. Ahhoz pedig nem kell DVD. Vagy pedig online vásárol áruházból vagy kulcsot a netről, ahhoz megint nem kell DVD. Filmet/sorozatot online nézel vagy megint csak letöltöd és nem a boltban veszed.


Aki az internet-korszakba születik bele annak már nem sokat mond a több lemezről való telepítés.

2017. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak sajnos az egész játék a neten keresztül működik, mert minden indításkor be kell lépni a Social Clubba, ami akár több giga frissítést is letölthet, ha jön patch. Pláne a legelején, mert te DVD-ről az alapjátékot telepíted, és felmész SC-re, már el is kezd letölteni. Azt hiszem nekem még 10 GB-ot szedett le a DVD-ről való telepítés után. És még ezután is bütykölnöm kellett valamit, mert az Online pl. lefagyott. Majd kitöröltem egy filet a DLC mappából, és utána sikerült letöltenie a hiányzó filet is, ami miatt lefagyott.


Jobb, ha erre felkészülsz. Ebből adódóan szerintem egyszerűbb, ha letöltöd. Kivéve, ha nincs korlátozva a neted. Viszont korlátozott nettel érdekes lesz letölteni a telepítés után azt a röpke 10 GB-ot.


Sajnos ez egy ilyen játék, nem igényel állandó netkapcsolatot, de mégis kell netkapcsolat az indításához.

2017. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!