Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb Iphone 4 vagy...

Melyik a jobb Iphone 4 vagy HTC Desire HD? Iphonra és HTCre is lehet telepíteni skypot? Jó hogyha függetlenül veszem? Mit jelent az hogy ha felvan törve és ez miért jó/nemjó?

Figyelt kérdés
Észérveket és értelmes válaszokat kérnék, pont
2011. okt. 16. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én a Desire HD-t választanám jobb kamera nagyobb kijelző és olcsóbb kicsivel és jó anyagból készült.

android marketből letudod szedni rá a skypot

feltörve az iphone szokott lenni mert arra csak ugy tudsz letöltött játékot rakni hogy ha jailbreakelve van, és ez azért jó mert nem kell mindent kierkálni az alkalmazásokért.

2011. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom összehasonlítani, mivel nekem iphone 4-em van és a másikat nem ismerem, de azzal nagyon megvagyok elégedve. Nehezen törik, nem úgy mint az előző szériák. Leejtettem egy lépcső tetejéről és semmi baja nem lett. Van Skype. Ha jailbreak-eled, akkor olyan alkalmazásokat is rátudsz pakolni amit az itunes nem támogat, de iphone-on fut.
2011. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
iPhone 4-et válaszd mindenképp. Minöségibb minden tekintetben :)
2011. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az i4 könnyebben törik, mert az egészet szinte üveg borítja és az üveg könnyebben törik, mint a fém.

Ha szerencséd van, akkor csak a hátlapja törik, azt 10 ezer ft cseréltetni, ha nincs, akkor az eleje. Azt 40 ezer ft, mert egybe van ragasztva a kijelzőjével.


sokan járnak így:


[link]

2011. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Az egyik a legrosszabb ár/érték arányú (azaz iPhone) a másik meg Noname. Inkább Nokia N9 & Galaxy S II.
2011. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17:31 válaszolónak

tényleg minőségibb ha egy nokia is leveri.

http://www.youtube.com/watch?v=pwJFtWIIavM

2011. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:44


Te inkább ne reklámozd, hogy hülye vagy, ha a HTC neked noname.

2011. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ma 17:33: Te el vagy tévedve... A kérdezö nem törésröl kérdezett, hanem FELtörésröl.
2011. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De én meg a 17:31-es nagy hozzáértőnek írtam azt...
2011. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én szerintem a Desire-t vedd!
2011. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!