Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Xboxon vásároltam játékot...

Ha Xboxon vásároltam játékot és az adott összeg levonása után nem tudom letölteni, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ma kipróbáltam az online vásárlást xbox one-on. A Need for Speed Deluxe bundle most akciós áron 2997 forint volt. Nos én nekem nem volt bankkártyám, de mivel volt telefonos fizetési lehetőség is, igy úgy gondoltam, hogy ez nem lehet probléma. Minden oké is volt, hiszen a pénzt levont és kaptam egy sms-t mi szerint a tranzakció sikeres volt. Csakhogy ezután sem tudom letölteni a vásárolt tartalmat. Mint ha meg se vásároltam volna. Még mindig azt irja, hogy buy, vagyis vásárlás. Pedig a pénzt levette tőlem. Ilyenkor mit lehet tenni???

2017. márc. 8. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is a napokban vásároltam először, igaz kártyával, de simán ment minden. Szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatot.
2017. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben a Games & Apps menüben sincs benne a játék (ready to install alatt) akkor mindenképp az ügyfélszolgálatot hívd: 06 80 018590 (vezetékesről ingyenes) munkaidőben (9-17 talán).


Elvileg Telenoros ügyfeleknek lehet ezt a telefonos vásárlást igénybe venni, de egy barátom se használta még úgyhogy nem tudom, hogy hogyan működik.

2017. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!