Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha frissítem a Sims 4-et...

Ha frissítem a Sims 4-et akkor ha az egyedi tartalmakat bent hagyom a játékban attól lehet baja a játéknak?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor frissítés előtt mit csináljak az egyedi tartalmakkal?

Eredeti a játék



2017. márc. 10. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A frissítés utáni indításnál alapból kiveszi majd őket, hogy biztos elinduljon a játék.

Nem törlődnek, de majd engedélyezned kell őket a beállításokban, egyébként megmarad minden.

Az a sz*r ha az egyik nem lesz kompatibilis vmiért az új verzióval, mert akkor egyesével próbálgathatod, hogy melyik a rossz... xd


De egyébként a biztonság kedvért szerintem csinálj egy biztonsági másolatot, azon ne múljon.

2017. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Elég analfabéta vagyok az ilyen dolgokhoz,úgyhogy még lenne egy olyan kérdésem, hogy biztonsági mentést, hogy kell csinálni?

2017. márc. 11. 08:47
 3/5 A kérdező kommentje:
*biztonsági másolatot
2017. márc. 11. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, csak annyi, hogy kimásolod a content-eket (amik elapértelmezetten azt hiszem: Dokumentumok\Electronic Arts\The Sims 4) innen a "The Sims 4" mappát kimásolod pl egy másik merev lemezre ha van, vagy másik partícióra, de az is jó ha az asztalra... Mindegy csak legyen meg :DDD


És frissítés után ha még azután sincsenek meg, hogy engedélyezed őket játékon belül, akkor meg visszamásolod az előbb kimásolt file-okat.(bár szerintem erre nem fog sor kerülni, legalábbis nálam nem volt ilyen probléma :D)

2017. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :-)
2017. márc. 28. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!