Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Herobrine? nézd meg

Herobrine? nézd meg

Figyelt kérdés

játszottunk a mincraftal pe a barátainkal és egyszer csak el tp-ünk egy

blockba majd egy 6,6,6 kordinátás hejre aztán egy 66,66,66 os hejre majd 666,666,666ra és mikor megnéztem a menüben az embereket egy 5.ember neve egy pillanatra bevillant

alphaban játszottunk de a beta alvilági zenéje ment dolgok tüntek el pl kard arany dia.Mi lehettett ez????



2017. márc. 18. 20:45
1 2
 1/15 Amarok Tonrar ***** válasza:
93%
Ránézésre írástudatlanságra tippelek.
2017. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ma is játszottunk és egyszer csak az üzenő falra az volt ki irva hogy Herobrine kill tomitomi

valamint azt is irt hogy figyellek!

de nem a barátaim voltk mert ők is nálunk voltak!

2017. márc. 18. 22:20
 3/15 A kérdező kommentje:
amikor az volt kiirva hogy herobrine kill tomitomi akkor előte meghaltam
2017. márc. 18. 22:21
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Herobrine max moddal rakható be a játékba, mivel ez egy pisiseknek kitalált mítosz, bár ha értenél minimálisan is a programozáshoz és megnézted volna már az MC programkódját tudhatnád hogy nincs benne.

Kapásból ott van 1 rakat irányító plugin, amivel ilyeneket meg lehet csinálni, minthogy név változtatás, parancsok beadása és lehetne sorolni.

2017. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ezt tudjuk de akkor ki/mi volt?
2017. márc. 19. 07:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd az ismerőseidet, az csinálta akinek van hozzáférése pluginokhoz, van OP joga stb.
2017. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4 en voltunka minecraftban és mindanyian itt voltunk nem szerveren és ma is játszottunk mindenki látta a másik játékát és ma amikor játszottunk kiirta hogy i hack your telephone majd belépett egy HackerMc238 nevű ember de a játékos listán nem volt rajta (bocs a hejesírási hibákért de nagyon parázok!)
2017. márc. 19. 15:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamelyikőtöknek van valami botoló alkalmazása, amiről ti nem tudtok. :D

Nincs herobrine a minecraftban. Az csak kitalált.

2017. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs Herobrine! Nem is volt soha, csak egy srác találta ki az egészet poénból. Egyszerűen az egyik haverod szórakozott miközben nem figyeltetek rá, ennyi a történet.
2017. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

IGEN erre is gondoltam de amikor egyedül játszott a nővérem én figyeltem ahogy játszott és akkor is kiírta a játék hogy

[Herobrine]:Figyellek!!

2017. márc. 23. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!