Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz Life Is Strange 2?...

Lesz Life Is Strange 2? [Folytatása? ]

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy valószínű lesz. Persze más szereplőkkel, más sztorival stb... azt is hallottam, hogy lehet Max benne lesz...

Gyakori Kérdéseken, azaz itt egy ehhez hasonló kérdésnél, láttam hogy valaki azt írta hogy elvileg 2017 január környékén jelenik meg a folytatása...

Kerestem oldalakat róla, volt olyan hogy azt írták hogy nem biztos már hogy lesz, valahol azt írták hogy tervezik már.

Nem teljesen tudok eligazodni, csak annyit szeretnék kérdezni, hogy lesz folytatása, vagy nem? :S

Ha esetleg lesz folytatása, nem tudjátok megmondani most akkor körülbelül mikorra várható?

*Igen most végeztem az 5.résszel, és nagyon bele éltem magam, bár lehet ez szinte látni az írásomból :D *



2017. márc. 25. 13:01
 1/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
32%
Sajnos nem lesz folytatás. A fejlesztők következő játéka a Vampyr.
2017. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Óóó...értem :'( elég szomorú...ez a hír de azért köszönöm.:))
2017. márc. 25. 13:18
 3/10 Trevor. ***** válasza:

Én is nagyon szeretném, ha lenne folytatása. Amikor Steamen elérhető lett ingyen az első rész (tavaly júliusban), akkor kipróbáltam. Na onnantól nem volt megállás, pár nap alatt végeztem mind az öt epizóddal :D. Engem nagyon megérintett, fiú létemre megkönnyeztem annál a résznél, amikor !SPOILER! Chloe kerekesszékben volt !SPOILER!.


Egyébként volt szó valami előszereplős sorozatról is a LiS-el kapcsolatban, azzal nem tudom mi lett.

2017. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajna... én nem könnyeztem pedig tudom magamról hogy amúgy általában iszonyatosan érzelgős vagyok és mindenen tudok sírni... de ezen nem tudtam, de ennek ellenére tényleg megérintett főleg hogy >> SPOILER<< : Mr. Jefferson állt minden mögött << SPOILER...


Főleg a v

végén.. mikor Chloe.. KHHMM megkér minket valamire... [najó itt is SPILEREZEK : amikor arra kér hogy menjünk vissza az időbe a legelejére, és hagyjuk őt

meghalni...]


Lehet hülyeség de még reménykedek benne a folytatásba még ha sok időbe is telik [évekig is akár]...

Tudjátok... a remény hal meg utoljára... a lepény hal meg először ><" x"D

Én nem ... nem azt választottam nem mentem vissza de kíváncsi voltam volna ha vissza megyek mi lett volna

emellett nagyon drámai játék is... sok sok szomorú dolog van de emellett tanító jellege is van ha úgy vesszük.

Pl, nem szabad mindenkinek megfelelni és mindenkinek "Helyesen" válaszolni, csak is magunkat kell adnunk.

Nem felelhetünk meg mindenkinek...

2017. márc. 26. 21:52
 5/10 A kérdező kommentje:

!!! FIGYELEM !!!


Az utolsó kommentemben rosszul írtam pár dolgot, mármint jól írtam, csak rosszalkodik a billentyűzetem [x"D]...

és mindent rossz - más sorban írt elnézést ha valaki számára kicsit érthetetlen lett azért nagyjából kivehető... remélem :$

2017. márc. 26. 21:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Mikor Maris [videós] végig játszotta a Life Is Strange-t, pont elötte 1 nappal jelentették be hogy tervezik a folytatást. :D Talán jövőre kijön, bár nem hiszem de reménykedjünk *-*
2017. jún. 9. 15:34
 7/10 robroland24 válasza:
Gyerekek, lesz folytatás,a cég ne aggodjatok és igen Max lesz benne szerintem őt kell irányitani megint.Aki még egyszer azt irja hogy nem lesz life is strange 2 akkor járjon utána
2017. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Trevor. ***** válasza:
100%

Igen, időközben bejelentették, hogy lesz folytatás. Először a Before the Storm jön, ami 3 epizódból fog állni +1 bónusz. Ebben a 16 éves Chloeval leszünk és Rachellel való viszonyát mutatja be. Mivel ebben Max nem lesz benne, így az időt sem fogjuk tudni visszatekerni. Augusztus 31-én jön az első epizód. Illetve a bónuszepizódban Maxel játszhatunk.


Ezen kívül lesz Life is Strange 2, leghamarabb jövőre. Ezen a Dontnod dolgozik, míg a Before the Stormot a Deck Nine games készíti.

Én mindenesetre nagyon várom mindkettőt.

Viszont kizárt, hogy Max és Chloe benne legyenek a 2-ben, ezt egyrészt a készítők is megmondták, másrészt meg !SPOILER!a két befejezés miatt nem lehetne folytatni, mert annyira más a végkifejlet!SPOILER!

2017. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöktől! :) ♥

És persze [utolsónak] azt is hogy le írtad részletesebben is! ♥

2017. júl. 9. 09:54
 10/10 anonim ***** válasza:
8# arra nem gondoltal, h a life is strange 2ben visszamegy az idobe es megmenti a varost is meg chloet is, aztan mennek megkeresik rachelt es minden happy.
2018. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!