Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4 miért akadozik?

GTA 4 miért akadozik?

Figyelt kérdés

Ez a gépem:

Processzor:AMD FX-4300 Quad Core -3,8Ghz

Memória:Kingston 8Gb/1600Mhz HyperX DDR3

Videókártya:Asus R7 370 2GB DDR5 STRIX GAMING


Tudom nem egy atomerőmű de elég régi már a játék és nem értem miért akadozik.Mi lehet az oka ? nem elég erős a gépem ?



2017. márc. 25. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


A GTA4-et rettentő gyengén optimizálták, ezért erősebb gépeken is akadat. A forumokon vannak megoldások, amikkel javíthatsz a futásán.

2017. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hello !


Nekem is ez volt a problémám vele, hiába nem gyenge a gépem mégis akadt... a rossz optimalizáltsága miatt mint kiderült .

A GTA 5 gond nélkül elfut a gépemen, a GTA 4 meg akadt :/ .

2017. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gta 5 nekem is fut az a vicc xd
2017. márc. 25. 23:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta találtam valami pach-et most már jól fut :D
2017. márc. 26. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen patchet találtál? Mert én bármit csinálok, akadozgat néha, írhatok a commandline-ba amit akarok...


Igen, nagyon rosszul optimalizált játék, a középkategóriás laptopomon a GTA V majdnem maxon fut, a GTA IV meg a legbazáribb beállítások mellett is produkálja a lag spikeokat, meg belassulgatásokat pár másodpercre. Idegesítő nagyon.

2017. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!