Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol. Érdemes megvenni Ireliát?...

Lol. Érdemes megvenni Ireliát? Mennyire skilles?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert Zeddel nagyon megjártam anno vissza is váltottam azóta.

Eddig ilyen nonskill cmapekkel játszottam pl Pantheon, Talon, Xin zhao és akali



2017. márc. 28. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be,de ismerek egy srácot,aki éjjel-nappal Irelia-t és Swain-t tolja.Köztünk szólva,szerintem csak ezzel a kettővel tud jàtszani.Egyszer behívtam aramozni,persze nem ezeket kapta, a "frissőr" sem tudta felmosni a padlóról ::)))
2017. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Irelia elég erős hős, de kell hozzá tudás. Hova mész, mikor mész, miért azt, stb.

Zed-del ellentétben itt az alap megtanulása is nehezebb.

Ha nagyon unskilled hős kell, ott van Aatrox, azzal könnyebben lehet boldogulni.

2017. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Most szeretnék egy kicsit nehezebb-et megtanulni.

Irelia eléggé bejön nekem és nem is látni sokat, szóval nem kéne aggódni, hogy bannolják rabeden.

2017. márc. 29. 15:46
 4/9 anonim válasza:
64%
Irelia az egyik legkönnyebb hős megkell tanulni farmolni és ennyi
2017. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ireliával fejelgeted a billentyűzetet és tökéletes lesz. :D

Tapasztalatból mondom, hogy nekem nagyon bejött, múltkor játszottam, megvolt a full build és aki meglátott eltiltelt xD

Nincs benne a metában, épp ezért nem tudnak ellene játszani túl sokan.Ennek ellenére csodálatra méltó, amit egy supporttal 2v5-ben meg tud csinálni.

2017. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#shotsfiredbyIreliaMains
2017. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megvettem, és egyik legjobb döntésem volt :D


Nem muszáj aggresszívan, hiszen a Q-ja miatt tökéletesen farmol torony alatt. Ráadásul alacsonyabb szinteken előbb-utóbb torony alá téved az ellenfél, és jó a stun.


Meg kell tanulni nem-elrontani a Q-d, és minél jobban kihasználni azt, hogy ha az ellenfél mellett van egy haldokló minion, akkor erőszöl arra nyomod el a Q-t, majd ha kimegy a hatótávodból (pl. flash-sel), utána még egyszer utolérheted.


Én az első pár meccsemen sem feed-eltem, meg estem nagyon vissza, és ez nem megszokott tőlem, igaz akkor még erősebbnek számított. Érdemes egy-két profi szintű videód megnézni, szerintem szinte mindig használható hős, és ajánlom kitanulni. Sok sikert! :)

2017. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aatrox könnyebb mint Irelia? Hát én nem mondanám :D
2017. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lesz elég ip-m megveszem.

2017. ápr. 1. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!