Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » For Honor érdemes-e megvenni?

For Honor érdemes-e megvenni?

Figyelt kérdés
Még elsőnek szeretném kérni, hogy ne egy szavas választ írjatok.Na az lenne a kérdésem érdemes e rászánni majd 20000ft mert nekem nagyon tetszett a beta mind a kettővel játszottam és egy másodpercét sem untam és ezért kérdezem az olyan embereknek mint nekem érdemes megvenni vagy sem?

2017. márc. 10. 14:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sikerült 20% kupont kapnom Uplay-en és úgy csak 15000ft annyit megér?
2017. márc. 10. 14:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy leárazásra mert szerintem még nem éri meg! Habár nem tudom hogy a Béta teszt óta mi változott a játékban de az akkori tapasztalataim szerint még nem! De ez az én véleményem!
2017. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm értékelem de én már évek óta várok egy ilyen játékra ami ilyen kardozós lovagos multi még el gondolkozom rajta.
2017. márc. 10. 21:12
 4/11 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__8447668-..


[link]


Szerintem nem, sajnos hullócsillagnak tűnik a játék. Nagyobb a füstje, mint a lángja. Sokan nagy reményekkel indultak neki, de a játékosok visszajelzése, és a játékos társadalom gyors elpártolása alapján süllyesztő lesz a vége.

2017. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Fél év múlva a kutya sem fog vele játszani. "Kardozós lovagos multi" meg évek óta van, pl. a Chivalry vagy akár Dark Souls.
2017. márc. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 na neki 100%-ra igaza van! Én Jelenleg a Dark Souls 2-vel játszok és szerintem sokkal jobb a harc rendszere mint a for honornak! Ha mondjuk azt a harcrendszert vagy mechanikát emelték volna át akkor sokkal jobb játék lenne
2017. márc. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kevés tartalom van benne és drága. Most semmiképp se éri meg. Esetleg 1 év múlva, csak kérdés, hogy lesz-e még játékosa.
2017. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1 év múlva sehol nem lesz a játék, már most lelépett a játékosok fele.


Tényleg csak akkor éri megvenni, amikor le lesz árazva rendesen.

2017. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézzél pár gameplay-t és az alapján döntsd el, hogy neked megéri-e vagy sem. Sajnos akármilyen játékról beszélünk manapság minden erős cím 15-20 ezer körül indul. :(
2017. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amíg nem lesz leértékelve a játék minimum 10.000-re addig nem annyira éri meg mert állítólag a szerverek, host kijelölések nem jók :/ A story az frankó igazi csépelő móka, de azért a multi sem olyan hogy játszhatatlan 100%-san mert 10-ből nekem min. 7 játék lagg/kidobás nélkül ment és az a maradék 3 is 60% eséllyel nem dobott ki. meg nyílván kell hozzá gép is attól hogy az ajánlott 8 GB ram akár egy 16 GB sem árt :/ (nekem nincs 16 :C ) Szóval összességben: - El lehet vele lenni több órát is (főleg a multival, feltéve ha nem zavar annyira a kidobálás :C )

- A story jó de kell bele 1 kis valami :/

- Azért a 3 kaszot szokni kell mert mindegyiknek van 1 külön Combo támadása

- Min. 10.000 forint (576-nál jelenleg 12.000)

- Középkori szereteted kell hogy legyen mert akkor annyira tán nem ragad magával a játék

- a 4v4 optimalizálatlan (nálam legalább is, néha bugolnak a modellek)

- Bugok és néhány grafikai hiba !

- Az egyetlen ilyen ötlettel bíró játék Pont: 7.9/10

2017. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!