Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Horizon zero dawn?

Horizon zero dawn?

Figyelt kérdés
Elérkeztem egy küldetéshez (the sun shall fall) meg kellett volna ölnöm Dervahl-t a 3 glinthawk-al együtt de mivel nem voltam rá képes, nem volt megfelelő íjam, felszerelésem így gyorsutaztam és nem tudom többet megcsinálni azt a küldit, mert a kapu bezárult. Most mit tegyek? És kéne a küldit csinálni egy másik küldihez (a the looming shadow-hoz kéne teljesítenem). Valaki tud segíteni?

2017. ápr. 1. 14:12
 1/5 LeonScottKennedy ***** válasza:
Kezd elölről.
2017. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Egyáltalán nincs megoldás? :O
2017. ápr. 1. 14:22
 3/5 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nincs.
2017. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kell legyen megoldás! Valaki segítsen, nem akarom elölről kezdeni :(
2017. ápr. 14. 20:18
 5/5 clubmonaco válasza:

Üdv!


Nem kell előről kezdeni,szép is lenne:).Nem is értem hogy miért ilyet válaszul..Na mivel írtad hogy erősebb íj kell(nekem is),ígyhát meg kell csinálni pár mellékküldetést és amelyik íjjat akarod,Kijelzi hogy mi kell hozzá összegyűjteni.Azért egy játékban sem dísznek vannak az erősebb fegyverek,ahogy a játék halad,neked is erősebbnek kell lenned.Én majdnem minden mellékküldetést is megcsinálok mert élvezetes s adja a skull pontokat is.Úgyhogy tessék a hózzávalókat szedegetni..

2017. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!