Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hányas fokozattal kezdjem?

Hányas fokozattal kezdjem?

Figyelt kérdés
A Horizon Zero Dawn lenne majd az első videójáték, amivel játszom, de nem tudom, hogy majd melyik fokozatot állítsam be. Kezdtehnék egyből középszinttel? Vagy ha játék közben belejövök, akkor válthatok szintet?

2017. márc. 23. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

menet közbe csökkenteni a nehézséget b uzis

2 elidítottad a játékot és emiatt kiléptél?

2017. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem még nem kezdtem el. Mit jelent az, hogy b uzis?
2017. márc. 28. 21:07
 3/3 anonim válasza:
Én könnyű fokozaton kezdtem és azon is vittem végig. Nekem még azon is nehéznek tűnt bár nem vagyok egy nagy videó játékos, de úgy gondolom, ha először azon végig viszed és tetszik után végig viheted nehezebb szinten is és így tovább. Szerintem nem szégyen könnyű szinten játszani főleg úgy hogy ki kell ismerni a játékot az állatokat a harcrendszert és minden egyebet. Sőt ha nem szerzem meg az Accient Armoryt ami egy speckó öltözet talán még könnyűn sem tudom végigvinni. Ennek a megszerzését számos Youtube videó taglaja. Remélem tudtam segíteni a döntésben
2017. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!