Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Life is Strange játékot...

A Life is Strange játékot hány éves kortól ajánljátok?

Figyelt kérdés
Igen,ott van,hogy 16+-os,de menni lenne a "minimum" életkor a játékosok között?A válaszokat előre is köszönöm :)

2017. ápr. 1. 17:58
 1/6 BrekiX ***** válasza:

Szerintem ez érettségtől is függ,és persze angol tudástól.(Hacsak nem töltesz le magyarosítást)

12+ szerintem kb. a minimum,de figyelembe kell venni,hogy néha átmegy horrorba

2017. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem

Én szerettem volna kipróbálni (12 vagyok) és,hát "érett" vagyok és persze töltenék le hozzá magyarosítást :)

2017. ápr. 1. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan 16-18 év körülieknek szól, majd pár év múlva ha újra előveszed, teljesen másképp éled át.
2017. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 14 éves vagyok és olyan 2-3 hete fejeztem be a játékot,nekem nagyon tetszett és jól megértettem(persze töltöttem le hozzá magyarítást).Igaz volt pár jelenet,hogy egy picit megijedtem,hogy most vajon mi lesz,vagy jajj milyen sötétben kell járkálni,de szerintem ez izgalmas volt!Ha nagyon szeretnéd kibróbálni szerintem nincs akadálya.Én nem hiszem,hogy olyan játék,hogy csak 16 éves kortól lehet játszani,de persze a játékot meg is kell érteni,de szerintem neked nem lenne gond. :)

Ez persze csak az én véleményem.

2017. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

A 4.epizódig játszottam,de nagyon féltem,hogy mi lesz ezért az 5.-et nem játszottam ki,de megnéztem videóban és rájöttem,hogy nem kellett volna félnem :D

Egyik kedvenc játékom marad örökre ♥

2017. máj. 21. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ legjobban, hogy mennyire vagy már érett és komoly. Én 13 vagyok és korán érő vagyok, mert az élettől olyan dolgokat kaptam amiket van aki csak huszonéves korában tapasztal meg (általában). Ezért szeretem a drámákat is. Attól is függhet milyen a nemed, mert a lányok érnek előbb (nem mindig). Tudni kell fontos döntéseket hozni. Ha úgy érzed, hogy fel vagy rá készülve akkor nyugodtam játszhatsz vele, de akár előveheted mondjuk 1-vagy 2 év múlva.
2017. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!