Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy működik most a CS-GO az...

Hogy működik most a CS-GO az előző cs-khez képest?

Figyelt kérdés

Esetleg priviben megírhatná valaki a steam nevét. Az a problémám, hogy kb 10 éve cs-ztem utoljára és nem tudom, hogy most hogy mennek a dolgok. Pl. mi az az MM? Meg hogy MM global meg ilyenek. Hogy működik most a játék, mert úgy látom egy csomó minden van benne azon kívül hogy vannak skinek. Meg pl, hogy lehet skineket szerezni? Meg régen az volt hogy, meg most is azt hallottam valakitől, hogy a jobb játékosok nem darálnak, de pl KODIAK videóiban azt látom, hogy ő szokott.

Előre is köszi!



2017. ápr. 2. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

MM-match making, versengő, ranked, rangsorolt játék, tehát a ranglistán tudsz feljebb (vagy lejebb) jutni vele, 5v5 harcokban.

van a sima könnyed, az 10v10, nincs csapatsebzés, cserébe fele pénzt kapod az ölésekért.


Skineket kaphatsz ha fiók szintet lépsz, meg van adva 1 héten mennyi XP erejéig kapsz többet, normált, majd kevesebbet. Minden héten max 1 skin, láda vagy graffiti eshet fiók szintlépésből. Skint szerezhetsz még láda nyitásával (kulcsot kell venni, 2,5 euró / kulcs) vagy piacról is vehetsz (a gyakoriak olcsók, pár centek, a ritkák 8-900 eurót is érhetnek).


A darálásról annyit, hogy tudnod kell hova húz a fegyver recoilban, ha fél centire van előtted az ellenség, nem kell AKval pötyögtetni, meghúzod a ravaszt aztán fél tárat bele eresztesz, nyilván ha a pálya túlsó felén van az ellen, akkor nem árt pötyögtetni.


MM rangok:

[link]

2017. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

ez meg a profil rank.


Minimum 3-as szintet el kell érned, hogy MM-ezni tudj, a játék nem enged be egyébként, még csak az kéne első meccseddel MM-re mész és 6v4-ben kell lehozni...

2017. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

És azt hol látom, hogy szintet lépek? Szerintem én már léptem és nem kaptam skint :(

Amúgy nekem csak 1 jó AK47 meg m4a1 meg egy pisztoly skin kéne és boldog lennék :D

2017. ápr. 2. 17:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megnéztem, közlegény 3-as szintű vagyok.
2017. ápr. 2. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!