Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kollégáim többsége azért...

Kollégáim többsége azért iszik kávét, hogy éberebbek legyenek, rám nem hat így a kávé, csak a szívemet nagyon erősen megdobogtatja, mi működik másképp az én szervezetemben az övékhez képest?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
a szíved
2016. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként egészséges vagyok, évekkel ezelőtt egy munkahelyi üzemorvosi vizsgálat kapcsán a szívemet alaposabban is megnézték, csak teljesen más hatással van rám a kávé, mint rájuk, és ez mindig így volt. Szóval nem tudom, hogy rám miért nem hat serkentőleg, rájuk miért igen, vagy ez csak placebó nekik, nálam csak ezt az erős szívdobogást váltja ki, ha nem hígítom fel sok tejjel vagy tejszínnel, de az már másik pohárméret és lassabban fogy el, de nem vagyok egy hangyányival sem éberebb egy kávétól.
2016. máj. 10. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mindenkire másként hat a kávé. Én, 14-16 duplát iszok naponta és csak az íze végett. Pulzus marad 50-60 között és közvetlen lefekvés előtt is szoktam inni. Akkor is alszok 10 perc múlva.
2016. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a vérnyomásod. nekem alacsony a vérnyomásom, a kávé megdobogtatja a szívemet, ami tök kellemetlen, de nem leszek tőle éberebb.
2016. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél máshogy hat. Ha én iszok kávét, nagyon álmos leszek.
2016. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi a szíved?

én sem bíróm igazán a kávét de vizsgaidőszak alatt muszáj.a mellékhatásoktól függetlenül.

2016. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet a vérnyomásos válaszban valami, nemrég volt üzemorvosi vizsgálat, és ott mondták, hogy kicsit alacsony (a kollégáim meg is jegyezték viccesen, hogy "felidegesítsünk?"). Én magamnak nem méregetem, alapvetően jól érzem magam.
2016. máj. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!