Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb és a legjobb need for speed rész?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Legrosszabb a 2012-es Most Wanted: gyakorlatilag irányíthatatlanok benne az autók.

Legjobb az Underground első része, a hangulat miatt.

2017. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Most Wanted (a régi) a legjobb, a legrosszabb pedig az undercover.
2017. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehéz legjobbat és legrosszabbat választani, sok kedves rész van számomra, de több felejthető is akad szép számmal.


A legkedvesebbek a legelső részek között vannak, NFS 1-től NFS 5-ig mind. Megkoptak mára már jócskán, de még mindig nagyon jó játékok.


A legfelejthetőbb nálam is az Undercover, szerintem az ott egy mélypont volt, nagyon félresikerült rész. Meg talán még a Run, az sem fogott meg annyira, hiába a Frostbite engine.

2017. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legrosszabb az Undercover és a 2012-es MW,a legjobb pedig az első Underground, az MW és a 2010-es HP
2017. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az underground 2 és a carbon volt felejthetetlen. Ebben a kettő részben tetszett legjobb a szabad kóborlás, meg hát carbonban a tuning rendszer... A modernebbekből a Run egyébként nekem tetszett, külföldi rokonoknál amikor beteg voltam, akkor punnyadtam és vittem végig, nem volt egy nagy masterpiece de egy kellemes egyszerű kis játék volt.
2017. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Hot Pursuit részeket tartom a legjobbnak.

A mélypont nálam a Prostreet volt.

2018. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!