Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a megoldás, a képen...

Mi lehet a megoldás, a képen látható feladványra?

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 9. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Animals? Ez nagyon alapszintű angol ahhoz hogy elakadj, különben állandóan ez lesz.
2017. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs baj az angolommal, egyszerűen nem akart beugrani, mi lehet ez. Egyébként köszi a gyors választ, ment a zöld kéz!
2017. ápr. 9. 11:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként ezzel a meghatározással, hogy "It grows quickly" szerintem az "animals" nem annyira logikus válasz. Sokkal helyénvalóbb lett volna mondjuk egy "mushrooms". A többi egyébként ez volt: people, nails, plants, hair.
2017. ápr. 9. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
De ott van alatta, hogy "They can be wild or domestic." Azért azt nem sok mindenre szokás mondani, hogy "lehet vad vagy házi" és A betűvel kezdődik...
2017. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én azt hittem valami konkrét állatra gondol, nem így általánosságban. Ez így, hogy "It grows quickly" egyáltalán nem igaz minden állatra. Falun nőttem fel, láttam lovat, sertést, kutyát felnőni. Mondjuk egy tyúkra igaz, hogy gyorsan nő, de az előbb említettekre abszolút nem.
2017. ápr. 9. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt egyértelmű az, hogy ebből hogyan következik az állat/állatok. A domestic-wild támpont volt biztos. (bár emberi léptékhez képest gyorsan felnőnek az állatok)
2017. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nekem sem ugrott be rögtön a leírás alapján az animals. Először növényekben gondolkoztam lol. Bár hogy azok hol vadak és háziasítottak, azt ne kérdezzétek xD
2017. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!