Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ubuntu 14. 04 LTS van a...

Ubuntu 14. 04 LTS van a gépemen és a terminálban az alább látható a hibaüzenetet adta ki frissítés után. Miért, és hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

sudo apt-get update parancs után jönnek a letöltések, és a végén ezt írja ki:


W: Sikertelen letöltés: [link] A várt „main/binary-i386/Packages” bejegyzés nem található a Release fájlban (Rossz sources.list bejegyzés vagy helytelenül formázott fájl)


E: Néhány indexfájlt nem sikerült letölteni. Figyelmen kívül lettek hagyva, vagy régebbiek lettek felhasználva.



2016. márc. 7. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

32bites google chrome-t használtál, viszont az megszűnt. nincs rá támogatás. ha van rá módod, használj 64bitest vagy chromiumot.

(esetleg palemoon-t.)

2016. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2016. márc. 8. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is chromiumra váltottam. Simán átmásoltam a beállításokat és minden megmaradt a chrome-ból. Egyedül a flasht kellett helyre tenni.
2016. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!