Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy flakon szilikon spray?

Figyelt kérdés
A rubik kockám "javítása" érdekében szeretnék beszerezni szilikon spray-t. Hol lehet kapni, milyen boltokban? És mennyibe kerül? Esetleg van valami ennél jobb módszer is a rubik kocka forgásának a javítására?

2017. ápr. 11. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csináld:


1. Írd be a böngésződbe, hogy [link]

2. Nyomj egy Entert

3. A megjelenő oldalon a keresőmezőbe írd be: "szilikon spray"

4. Nyomj egy Entert

5. Üdvözöllek a 21. században!

2017. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
WD40, gépzsír. Ha ezek nem segítenek, akkor marad a szemétégető, és egy új kocka vásárlása.
2017. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
WD40 marja a műanyagot, szóval az már kapásból rossz, gépzsír meg szépen kipréselődik használatkor. Értem én, hogy lakatos mindent megold, de pl olaj rendszereknél se díszből használnak réz tömítőgyűrűt :D
2017. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva, elbattyogsz egy benzinkútra és veszel, 1000 ft körül van egy kb fél literes flakon.
2017. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szégyen, hogy milyen világot élünk, köszönöm az értelmes válaszokat, már ha lettek volna.
2017. ápr. 11. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:

? Ezt nem értem. Kaptál értelmes válaszokat a kérdésedre. Bár az tényleg kimaradt, hogy hol lehet ilyet venni, de ez kb. olyan mint a "hol lehet rágógumit venni"? Hogy válaszoljak is rá: Tesco, Lidl, Aldi, OBI, Auchan, benzinkutak, háztartási bolt. Én eddig ezekben láttam szilikon spray-t, bár biztosan árulnak máshol is. Egyébként hol laksz? Kikeressük, hogy a 20 kilométeres körzetedben hány tucat helyen tudnál venni?


Egyébként van direkte Rubik kockához "kifejlesztett" szilikon spray is. Ha rendes versenykockád van, akkor olyat ajánlok, mert a simától csak rosszabb lesz (bár elég drága, utoljára 4000 Forint körül láttam a 100ml-es kiszerelésben). Rubik stúdiósnál teljesen mindegy, az pöpec állapotában sem fog úgy forogni, mint egy agyonkopott versenykocka.

2017. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia


A wd 40 az nagyon rossz rubik kockára.

Szerintem az AM silicon spray a legjobb.

Én 810 ft ért vettem a Váli utcában (az Alle bevasarlo kozpont mellett) bakos nevű uzletben

2017. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!