Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell elérni Fnaf...

Hogyan kell elérni Fnaf 3-ban, hogy megnyissa az extrákban a minigame-eket?

Figyelt kérdés
Talán azzal, hogy "Good ending"-gel végződjön, de azt akkor hogy kell elérni?

2017. ápr. 13. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
... Miért jelölted meg a Marvelt a kulcsszavak között? Én csak azért vagyok itt .__.
2017. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a FREDDY gyerek rakja be mindig, a Star Warst minden kérdéséhez berakja, amúgy 3 nap alatt ez már a 3. kamukérdése (vagy legalábbis az előző 2 az az)
2017. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy egyikőtök se segítene...
2017. ápr. 15. 16:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, egy nap alatt verekedtél az osztálytársaddal + betörtél egy automatát :D Naaaagyon hihető
2017. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy segítsek, ha rossz címszavakat adtál meg?
2017. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*kulcsszavakat
2017. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1. tényleg verekedtem, te gyáva nyomozó kutya

2. nem betörtem az italautomatát, hanem csak benyelte a pénzemet celluxszal (már tudom, hogy nem a legjobb ötlet) és azóta nem vesz be pénzt.

3. bocs a rossz kulcsszavakért, legközelebb mellőzöm, de azért a kérdésre válaszoljatok

2017. ápr. 17. 09:02
 8/12 A kérdező kommentje:
+azért verekedtünk össze, mert azaz ő 200 ft-ja volt és én nem akartam másikat adni Drótkefének (ez a beceneve)
2017. ápr. 17. 09:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért gondolsz "gyávának"? xd

Amúgy bocs, ha tényleg megtörtént veled mindez, akkor elég mozgalmas életed lehet, eléggé szürreálisnak tűnt, főleg ezzel az írásmóddal, amit használsz, de mindegy, lehet paraszt voltam

Csak én is a Star Wars-os kérdésekért vagyok itt, erre ezeket látom folyamatosan, és mindegyiket tőled, aminek semmi köze a témához

2017. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs tesó (vagy hugi?Mivel nincs név, nem tom kitalálni, de), kerülöm a nem megfelelő kulcsszavakat, de ha már a Star Wars miatt vagy itt, szerinted igaz, hogy Darth Darth (Jar Jar) Binks a legerősebb Sith? Szerintem előfordulhat, főleg hogy LEGO-ban is kiadták.
2017. ápr. 18. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!