Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan játékot ajánlani...

Tudtok olyan játékot ajánlani ami hasonlít a Metin2 -re? (Előnyben részesítem az elmúlt 1-2-3 évben kiadott játékokat) Sokat keresgéltem, de nem nagyon nyerte el semmi a tetszésemet! Úgy hogy nagyon örülnék hogy ha értelmes válaszokat kapnék!

Figyelt kérdés
Metin 2, MMORPG

2017. ápr. 13. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd végig milyen MMORPG-k vannak a piacon, nagyon tág értelemben mindegyik hasonlít a Metin 2-re. Viszont az M2 tényleg a legalja.
2017. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen bemegyek 2 millió mob közé eltolok egy skillt és mind meghalt típusú játékok nincsenek, mivel nagyon elrugaszkodott koncepció.

Magyar nyelvűben ez meg a 4story (gates of andaron) van.


Normálisabb MMORPG-k a Guild Wars 2, TERA, Elder Scrolls Online, de a Final Fantasy 14 se rossz.

Black Desert, vagy Blade and Soul ami kicsit hentelősebb, hack&slash féle.

2017. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Guild Wars 2 jó lenne csak nem értem a lényegét :D nem találom a küldetést kicsit nehéz nekem sajna
2017. ápr. 13. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
muonline
2017. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
World Of Warcraft.
2017. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A guild wars 2 lényege, hogy odamész egy területre és vagy csinálod a küldit, vagy nem. Rád van bízva.

Nem elrohansz X karakterhez, legyapod Y mobot és leadod X vagy Z karakternél a küldetést.

2017. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit talán későn írom a választ de a Path of Exile harcrendszere szerintem hasonlít a metinéhez. Ha ott sem érted hogy mi hogy van mondjuk angoltudás hiánya miatt akkor talán a DotA2-t tudom ajánlani mert ha a steamet magyarra álítod akkor a játék is magyar feliratos lesz. Bár megjegyzem hogy a DotA2 nem nagyon hasonlít a metinre és nem is MMO hanem MOBA de azért leírom mert én is MMO-k (főként Metin és GoA) után MOBA játékokra tértem át.
2017. máj. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!