Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bioshock infinite ti mit...

Bioshock infinite ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

csak olyan írjon aki végigjátszotta a játékot

az a helyzet hogy csak egy "gyér" PC-m van amin nem fut a játék .. a kérdés hogy hogy várjak még éveket v talán hónapokat még lesz egy erősebb pc-m hogy én is játszhassak vele..vagy nézzek belőle egy végigjátszást ..mintha film lenne mivel azt mondják róla a sztorija elképesztő !


már 3 éve várok de egyre kevésné bírom.. hisz maga ez egész nekem lett kitalálva :D


( meg am is mindig jobb játékok esetében végigjátszást nézek ami olyan... csak néhánynál nem...mivel azokat átakarom élni én is ..nem csak nézni..pl: Mafia 2, La noire...és még sorolhatnám...)


F/21



2017. ápr. 15. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb élményt kapsz ha te játszod végig . Szóval inkább várj, ráér az. Meg az eredeti BioShockot told ki előtte (a 2. nem fontos)
2017. ápr. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy játék, nem film. Plusz, 21 évesen azért már lehet pénzt keresni. Gondolom egyetemista vagy. Ne kapni akarj jobb PC-t, hanem menj el egy gyakornoki programban dolgozni, legalább a nyárra és simán összejön annyi.
2017. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A játék megvár, nem megy sehova:D

Amúgy tényleg zseniális játék, inkább már művészet ahogy megcsinálták..

Érdemes megvárni amíg lesz egy normális géped, és te játszhatod végig

2017. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!