Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DayZ Standalone mostanság...

DayZ Standalone mostanság megéri az árát?

Figyelt kérdés

Mivel a zombi-túlélős genre nagy imádója vagyok, ezért gondolkodtam a játék megvételén. Hideget és meleget is kapott bőven, ezért szeretném a ti véleményeteket kérni. Én a leg fapadosabb játékkal is képes vagyok órákat játszani, ha a játékélménye perfect. Szeretem a lassabb, élethű menetű játékokat is.

Várom a ti tapasztalataitokat!



2017. ápr. 15. 09:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve Steamen kívül van más webáruház, ahol megvásárolható?
2017. ápr. 15. 09:49
 2/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Kinguinon vagy hasonlón szét lehet nézni hátha van jó áron, persze ezek bizonytalanabbak mint a steam.

A játékról: Igen tényleg tud élményt adni, de öszeségében egy bughalmaz. (ami van benne az elvileg tényleg igényesen meg van csinálva) de, bugos legutóbb (x hónapja azon *asztam fel az agyam hogy kb 8 óra játékkal össze raktunk egy autót, majd elindultunk vele és mindössze a vezetés élményének köszönhetően elkezdett fázni a karim amiből sehogy se tudtam kiszedni, volt amikor 3 an csépeltünk egy zombit 2 percig hogy megdögöljön, szóval "kicsit" bugos)

Ami rendkívül dühítő benne hogy a patchekben olyan "fontos" újítások kerülnek be mint 2 újfajta nadrág 3 ujfajta kés meg 1 ujfajta pisztoly stb stb

Valóban érdekes feature-ok elvétlve bugjavítás még ritkábban.

Ha nézel egy ARMA 3 vagy 2 dayz modot ott ugyan sokkal igénytelenebbül de sokkal több mindent megvalósítottak mint itt.


Szóval én inkább lebeszélnélek róla, mint rá.

2017. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!