Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy új Steam accon megvesze...

Ha egy új Steam accon megveszem a CS:GO-t mert a régin le vac bannolták, és nem kötöm össze a két karaktert, akkor az új karakteren is vac bannos lesz?

Figyelt kérdés
Haverom adott egy accountot, amin vac bannos a CS:GO de tudtam vele barátokat jelölni ezért most azt használom, de ha egy másik accra megveszem a CS:GO-t akkor az is kil lesz vac bannolva? Nem kötöm össze a két karaktert, még más email címre is csináltam az újat, steam guardba se rakom be, mert tabletem nincs, csak egy telefonon és azon a vac bannos van. Válaszokat előre is köszönöm!

2017. ápr. 16. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz vac-os, a vac egy automata ban, amit csaláskor dob rá a fiókra azonnal, ez nem azonos a rendes ban-nal, amikor jelentenek játékon belül és bekerülsz overwatch-ba.


Igazából ugyan arra a mobilra meg emailre is rakhatod. A steamnek csak jó, mert megint eladott egy példányt.

2017. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz, de ha aktiválod a Prime-fiók jogosultságot ami telefonszámhoz rendelt, azt már bannolják az összes összekötött profilon. Ezzel akarják kényszeríteni hogy csak 1 darab hivatalos játékosprofilod legyen, így ha további smurf vagy csaló profilt próbálsz egy számról aktiválni akkor VAC esetén a többit is elveszted.


Valahol a Prime profile szabályok között írja ezt.

2017. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki az a barom, aki az accountot "karakternek" fordította? Egyre több gyerektől hallom ezt a marhaságot. Miért nem volt jó a "fiók"?
2017. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvettem rá, és még nem vac bannos, és remélem hogy nem is lesz!
2017. ápr. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!