Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 bug miatt nem tudok...

GTA 5 bug miatt nem tudok tovább jutni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Már a második missionnál (repossession) mikor Lamarral együtt vissza kell szerezni egy motort, akkor amikor oda kell menni a garázs ajtóhoz lenne egy bejátszás de elsötétül a kép, jobb alsó sarokban jelez a kör hogy tölt és ennyi, nem történik semmi, pedig elvileg még töltenie se kéne ahogy láttam videókból.. már többször újra próbáltam, még teljesen az elejétől is kezdtem a story módot de ugyan ez történik mindig...


Eredetiben van meg a játék PC-re, nem kalózkodtam


Milyen megoldások lehetnek? Nekem az is jó ha valami commanddal kihagyom ezt a missiont és megyek a következőre, csak jussak túl rajta..



2017. ápr. 17. 13:22
 1/2 anonim válasza:
Újratelepítés+ha steamen van játékfájlok épségének ellenőrzése
2017. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy 5 ször meghalsz utána a wasted feliratnàl lesz egy skip gomb és át is ugortad
2017. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!