Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Romániában élek és tizedikes...

Tőtős Benjámin kérdése:

Romániában élek és tizedikes vagyok, és magyarországon akarok tovább tanulni szakiskolában. Bonyolúlt hogy átmenjek egy másik iskolába, vagy mi a teendő? Kérem segitsenek!

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 11:56
 1/2 anonim válasza:

Tanulj jól, nem nehéz átmenni egy másik suliba csak legyen magas az átlagod.


UI.: Tüdőrákos :D

2016. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látogass el a kiszemelt iskolába, menj be a titkárságra, és elmondanak mindent, legalább is én a helyedben ezt tenném. Állampolgárságod gondolom megvan, nem kell színötös (vagy szín10-es legyél), csak olyan sulit válassz ami a te szinted, és akkor ők is örülni fognak neked, te is jól fogod érezni magad ;). Ha 1 helyen azt mondják esélytelen, akkor menj a következő helyre, s járd végig a lehetőségeket!


Nem annyira bonyolult, én még 5.be akartam átmenni Magyarországra Romániából, aztán végül meggondoltam magam, anyummal elmentünk a Pesti suliba, leteszteltek matekból, irodalomból és szövegértésből, angolból is talán (már nem emlékszek) és azt mondták ha akarok mehetek, papírokat adjam be. Gondolom nem volt olyan erős iskola, mert hely is volt még. Papírokat elrendezni nem bonyolult. Elmondják mi kell, viszed s kész :).

2016. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!