Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnám megvenni ezt a...

Honnan tudnám megvenni ezt a két kiegészítőt?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni két sims 3 kiegészítőt:


-Álomállások

-Katy Perry édes apróságok


Próbáltam letölteni Utorrent-tel,de nem sikerült.Valahol 130 kB-nál megáll a letöltés,ezért is inkább megszeretném megvenni.Ha lehet magyarul legyenek meg a kiegészítők.



#kiegészítő #Sims #Sims 3 #Sims 3: Álomállások #sims 3 Katy Perry édes apróságok
2017. ápr. 17. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek öt éves kiegészítők, szerintem boltban már sehol sem lehet beszerezni őket. Az Origin Store-ban sincsenek fent. Marad az illegális út, vagy a Vatera/Ebay, stb.
2017. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vaterán és hasonló oldalakon biztos be lehet őket valahogy szerezni.

Nekem megvan a teljes sims 3 sorozat, nagy fan vagyok, de azt ajánlom (csak így tippként) hogy a Katy Perry Édes Apróságai lemezt ne vedd meg, teljesen fölösleges, tényleg csak pénzkidobás. Néhány giccses cuccon és ruhán kívül semmit sem ad hozzá a játékhoz.

2017. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Vatera milyen bolt? Úgy értem,használt cuccokat lehet megvenni vagy nem?
2017. ápr. 18. 08:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Használt, vagy alig használt cuccok vannak rajta. Nekem 2 lemezem is onnan lett megvásárolva, mindkét esetben szép játék lemezt kaptam, egyik sem volt karcos.


Az oldalhoz regisztráció szükséges, az eladóktól lehet kérdezni, egyeztetni velük a fizetési módról és stb.

2017. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es:Nem úgy van,hogy csak egy kódot egyszer lehet felhasználni?
2017. ápr. 18. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel eredetiben veszed meg, tehát lemez is jár hozzá, így nem lesz vele probléma, felhasználhatod a megadott kódot.

Én azt tapasztaltam így baráti körökben, hogy letöltött simsek esetében sem probléma ha ugyanazt a kódot írják be több gépnél és játéknál is, hiszen a kód maga jó, szóval elfogadja, csak akkor van gond, ha mondjuk a hivatalos oldalon szeretnéd regisztrálni a kiegészítőt és az előző tulaj már regisztrálta a megadott kódot.

(Vagy feltört játékok esetében a kódokat nem lehet regisztrálni.)


Bár ez annyira nem jellemző én is talán 1-2 játékom kódját adtam csak meg a hivatalos weboldalon..

2017. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!