Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan sima vagy más METIN...

Van olyan sima vagy más METIN 2 szerver, amin nagyon sokan játszanak aktívan?

Figyelt kérdés

Lehet külföldi is meg magyar is, mindegy.

Van olyan szerver (akár sima, akár "tört" vagy minek hívják, PVP, stb), amin tényleg sokan játszanak? Sok szervert próbáltam már, de mind kongott az ürességtől, vagy max birodalmanként aktívak voltak kb 20-30-an.


Régen a magyaron (a simán) nagyon sokan tolták, ma kong az ürességtől. De van olyan szerver, ami tényleg kb "dugig" van? Vagy ilyen már nincs?



2017. ápr. 20. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nem igazán, mivel egy 17 éves viszonylag gagyi játékról beszélünk, a jelenlegi ingyenes MMOk simán lenyomják.
2017. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor van ehhez hasonló játék, ami "modern" és nagyon sokan játszanak?

(Nem WOW meg hasonló fizetősekről beszélek)

2017. ápr. 20. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár én nem tudok más játékot, de a Metin2 az ingyeneseknél is csak középmezőnyben volt. Gagyi grafika, ráadásul nem valami szórakoztató, mert nincs sok lehetőség benne. Szerintem próbálj meg keresni valami jobbat ennél.

Bár az ötletekre én is kíváncsi vagyok.

2017. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Tera Online mostanában ha jól tudom egyik legnépszerűbb free to play(ingyenesen játszható) MMO, meg még a Guild Wars 2 is ingyenes már eléggé régóta, azon is rengetegen játszanak. A Path of Exile is ingyenes és a harc pl hasonló mint a metinben és kisebb a gépigénye is mint az előbb felsoroltaknak szóval ha gagyibb géped van akkor ez rajta remélhetőleg elfut. Még negyedik választásnak leírom a DotA2-t ami ugyan nem MMO de rengeteg játékos van és még magyar felirat is van a játékhoz (ha a steamet magyarra állítod a játék is magyar lesz).
2017. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!