Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » STALKER Clear Sky-t érdemes...

STALKER Clear Sky-t érdemes moddolni, vagy maradjak a vanillánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két éve végigvittem a Shadow of Chernobylt a legnehezebb fokozaton, és nagyon tetszett. Alap verzióval játszottam. Eléggé nehéz tudott lenni, a rendszer kitanulása előtt durván szenvedtem tőle, de utána ment minden mint a karikacsapás.


Most kedvet kaptam újra STALKEREZNI, és nem szeretném kihagyni a "hírhedt" Clear Sky-t sem. Olvastam hogy rengeteg hülye fejlesztői döntést tartalmaz, irdatlanul nehéz, és rengeteg a bug. Ezek közül a bugok idegesítenének nagyon, és olvastam fórumon hogy vannak modok, amik jobbá teszik a játékélményt. Az az igazság, hogy én az ilyen moddolást egy kicsit cheatelésnek érzem, mivel könnyebb lesz tőle a játék. Érdemes moddolni valamivel (és ha igen, melyikkel?), vagy próbáljam ki az eredeti verziót először? Nagyon zavarnak a bugok (főleg a gamebreaking bugok), azokat inkább elkerülném.


Egyébként eredeti steames verzióról van szó, ha számítana.


2017. ápr. 21. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam benne komoly bugokkal és szerintem nem sokkal nehezebb, mint a Shadow of Charnobyl.
2017. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a shadow of chernobylt nem tudtam végigjátszani, mert mindkét nekifutásra bebuggoltam... Clear sky-t meg több mint 10x végignyomtam és nem igen volt vele eddig baj amíg nem moddoltam... :D
2017. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!