Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Medal of Honor Allied...

A Medal of Honor Allied Assault nevű játék miért laggol a gépemen? A Call of Duty 1 az nem nagyon, de ez sokszor. Van úgy, hogy 60-ról lemegy 35 FPS-re.

Figyelt kérdés

Intel Celeron n2815 1,86GHz CPU

4GB DDR3 RAM

Intel HD Graphics

500GB HDD


2017. ápr. 22. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Laggolni csak online játék tud.


Vedd lentebb a grafikai beállításokat. Érdekes dolog az eseted, mivel nekem régen Geforce 2 MX-es kártyával tökéletesen simán futott a Medal of Honor Allied Assault. Gondolom fullHD-ban játszol, lehet abban kéne elsősorban lefaragni. Melyik IntelHD ez?

2017. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
intel hd graphics az kuka. :D
2017. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy modern játèkra kuka, de egy MOHAA-t vinnie kène szerintem.
2017. ápr. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az jó kérdés, hogy milyen Intel HD. Passz.
2017. ápr. 24. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd már meg milyen processzora van... szerinted az ahhoz passzoló alaplapban milyen integrált cucc lehet? :D

Az intel integrált mindig is egy kalap fos volt.

2017. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom melyik processzor, és már tudom azt is, hogy melyik Intel HD van benne. A lassulást magas felbontás okozhatja csak. Attól függetlenül hogy a régi Intel HD-k sz*rok voltak, jobb mint egy Geforce 2 MX, és futnia kellene a játéknak. A felbontást kell levenni, és működni fog. A MOHAA-nak szinte 0 gépigénye van.
2017. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy laptopról van szó.

Asus X551MA.

2017. ápr. 24. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!