Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 3, báró vs gyerekek?

The Witcher 3, báró vs gyerekek?

Figyelt kérdés

Ha valaki még nem játszott vona vele(amit kétlek ebben az esetben)) SPOILER veszély!

Amikor ugye el kell dönteni hogy a fába béklyózott szellemet megöljük vagy sem a boszorkányok kérésére, úgy váltakozik a cselekmény, hogy vagy meghal a báró felesége és ő maga felakasztja magát és a gyerekek menekülnek meg , vagy a gyerekeket megölik a boszorkák és az átok megtörhető a feleségen és a bárónak sem esik baja. Na a kérdésem az hogy melyik a legjobb megoldás? Milyen megoldások vannak?



2017. ápr. 25. 19:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Én csak ezt a két megoldást ismerem, nem tudom, hogy van e más. És hogy melyik a jobb? Nézőpont kérdése. Én megtörtem a feleség átkát, ezt tartottam jobbnak. A játék végét nem befolyásolja.

És egy tanács: mielőtt megtalálod Cirit, csináld meg az összes mellék küldetés, mert azok is befolyásolják a végét. Én először nem csináltam meg, a lehető legrosszabb befejezést hoztam össze.

Ha esetleg lesz valamilyen kérdésed írj nyugodtan.

2017. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megy a zöld kéz!:)
2017. ápr. 25. 20:23
 3/17 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

A játék nem fekete, vagy fehér döntésekre épül. Mindegyik döntésben van némi jó, ami másnak rossz. Én a gyerekeket mentettem meg, mert a báró tett azért, hogy az történjen velük, ami történt. Több fiatal élet fontosabb két éltesnél. A vérfarkasnak is hagytam, hogy széttépje azt, akit, mert kettejük dolga volt, nem kötelességem beleavatkozni. Családi ügy volt, nem a szörny léte a központi elem.

De ez csak az én Geraltom, az én döntéseimmel és indokaimmal.

2017. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon igaz. Viszont lenne még egy kérdésem. Nekem a játék ps4-en van meg. A játékhoz kellene lennie ugye 16 ingyenes letölthető dlc-nek. Ezelet hol talalálom meg?
2017. ápr. 26. 01:06
 5/17 Amarok Tonrar ***** válasza:
PS Store-ban.
2017. ápr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én megöltem a fába béklyózott szellemet mivel úgy gondoltam kockázatos elengedni, és a játék ezen pontján még nem derült ki hogy a boszorkák gonoszak. Ciri hollétéről fontos információkkal szolgáltak ezért ez tűnt a logikus döntésnek.

Utólag valószínűleg jobb lett volna a gyerekeket megmenteni.

2017. ápr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem a történet szempontjából nézzük a bárós sztori nagyon drámaian és zseniálisan van megcsinálva ezért sem bántam végül hogy így döntöttem mert egy élmény volt az a küldi a torzafiókkal.
2017. ápr. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tenyleg rettentően jól megcsinálták a sztorit. Viszont en megöltem a szellemet, mivel egy barát élete fontosabb számomra mint a gyerekeké, akik nagyon csúnya szóval senkik(számomra).

2017. ápr. 26. 13:16
 9/17 A kérdező kommentje:
Az érdekelne még, hogy Vesemir bácsit meg lehetne e menteni valahogy?
2017. ápr. 26. 13:17
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha kiengeded a szellemet, akkor elpusztul az egész falu, nem?

Lehet, hogy keverem, de nekem ilyesmi rémlik.

2017. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!