Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Outlast 2 vélemények?

Outlast 2 vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon vártam ezt a játékot, és az eleje tetszett is, viszont kezd egyre frusztrálóbbá válni. Tudom, hogy ez is a célja :D, de valahogy idegesítő. Az elsőt simán végigvittem, de ezt tegnap abbahagytam és azóta nem volt kedvem belekezdeni.


Spoiler


A kirekesztett betegeknél járok.


2017. ápr. 26. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Elég nyomasztó, horrorisztikus a hangulata, az tény. Nagyon jó lett szerintem, bár eléggé felhúz... mondjuk ez az én hibám is, mert nem megy túl jól... én még addig sem jutottam el mint te. Elég béna vagyok, ez van... de megijedni még nem tudtam csak rage-elni.
2017. ápr. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
Én most töröltem le meg untam az állandó menekülést bujkálást elején tök jó volt féltem is minden de utána csak fuss fuss meg se állj engem ez húzott fel jobban grafika és a háttér hangok azok jók lettek
2017. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem óriási játék. Én nagyon vártam. 13 óra alatt vittem ki. Igazad van, de mégse. Gondolj bele, ha egy ilyen helyen járnál a valóságban, ugyan ez lenne. (Jó nem, mert elvernél mindenkit akit csak tudsz, és megmented Lynn-t, de mindegy.). Szerintem vidd végig, mert a végén meg fogsz lepődni!
2017. máj. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azóta nem játszottam vele :D, de jövő héten befejezem.


Első á ez nem bénaság, sok embernek beletört a foga én konkrétan dührohamot kaptam egyszer Marta-tól.


"Jó nem, mert elvernél mindenkit akit csak tudsz, és megmented Lynn-t, de mindegy." :D

2017. máj. 7. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Borzalmas lett az első részhez képest!!!

Nagyon nagy csalódás, pedig nagyon vártam.

Az egész játék arról szól, hogy menekülni kell. Ráadásul végig sötét helyeken, amit még kamerával is nehezen látni. Unalmas, élvezhetetlen. Semmi gondolkodós rész nincs benne. De még ijesztőnek sem lehet mondani, mert egyik ellenség sem rémisztő, és jumpscere-k sincsenek. (Az előző résszel ellentétben.) Az alapsztoriból ki lehetett volna hozni valami jót, de az sem sikerült.

Szóval hihetetlenül csalódtam... elvesztegetett idő volt rá várni és vele játszani.


Az 1.rész kedvenc marad minden horror játék közt.

2017. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó válaszoló honor, nekem is 1+ whistle foreveer..
2017. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!