Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Rogue-ban...

Atty1457 kérdése:

Assassin's Creed Rogue-ban találkozott már valaki ilyesmivel?

Figyelt kérdés
A steamről töltöttem le a játékot és gyönyörűen fut rajta, az egyetlen gond, hogy nagyon nehezen akar ugrani. Konkrétan 10-15x is lenyomom néha a space-t mire hajlandó elrugaszkodni, ami néha az életembe kerül. Lehet valami megoldás erre? Irányítást már próbáltam változtatni, tehát nem a klaviatúrával van a baj...

2017. ápr. 27. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Az AC sorozatban az ugrabugra 90%-ban automatikus, ha magától nem pattan át egy platformra, akkor elvileg oda nem is tud ugrani.

Vagy más jellegű a problémád?


Amúgy az összes AC játéknak rossz az irányítása.

2017. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fáról-fára/épületről-épületre stb megy, de egy magasabb ház tetejéről már nem hagy ugrani, tehát nem a feneketlen mélységbe akarom levetni magam és azt nem hagyja. Tehát itt nem arról van szó, hogy ott nem ugorhatok, ahol nem szabad hanem ott se ahol ez a lényeg, pl mikor felmegyek egy nagyon magas pontra (synchronize) és alatta direkt van valami emire leugorhatok, hogy ne visszamásznom kelljen. It se hagy nagyon sokszor ugrani...
2017. ápr. 28. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha izomból nyomkodot a spacet, elugrik ezekben az elakadt helyzetekben?
2017. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az erősségen múlik, lehet h izomból nyomom mikor elugrik de lehet h rendesen lenyomom mint bármelyik billentyűt. Nem a space van beragadva ez biztos mert átállítottam már az ugrást más gombokra és ugyan ez történik, itt a játék érzékelésével van a baj, vagy nem tudom...
2017. ápr. 29. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!