Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezzek mit kéne kezdenem?...

Ezzek mit kéne kezdenem? Érvényes így?

Figyelt kérdés

[link]

Nyertem jegyet PlayIT re de nem tudom hogy ez megfelelő lenne e. Mit kéne csinálnom vagy ezt igy elfogadják?



2017. ápr. 28. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem volt más? Mert ezen semmi azonosító nincs. Nem voltam még PlayIT-en de a legtöbb helyen azonosító van a jegyen. Egyébként meg teljesen felesleges ekkorába kinyomtatnod, az A4-es lap fele is elég lenne, tiszta pixelhalmaz az egész.
2017. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem fogadják el, mert nincs rajta se vonalkód, se QR kód, de még egy 8-16 jegyű azonosító se.

Ilyet én is nyomtatok itthon. Ahol nyerted ott kérdezz rá. Hivatalos oldalon is ilyenek vannak fent (kép alapján), de ilyet tényleg akkor nyomtatsz amikor akarsz.

[link]

Max ha nem nyert majd ott szólnak, hogy nem jó :D

2017. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!