Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok Zac-ről? Érdemes...

Mit gondoltok Zac-ről? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Mivel most jön rá a rework, meg már egy ideje gondolkozom rajta h megvegyem e, mert Jungeles vagyok.

Ki mit gondol róla, érdemes megvennem? Nekem nagyon bejon eddig,csak nem akarom megbanni.



##zac ##rework
2017. ápr. 30. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nézz streameket, és olvass guideokat. ha kevés pontod, akkor érdemes csak olyan top tier hősöket venni, amik a te játékstílusodhoz is passzolnak.
2017. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bevallom, nekem a régi jobban tetszett. AZ új Q-ját szerintem nehéz kihasználni, sőt szerintem nem néz ki jól, zavaró is. Az ultijával nehéz konkrétan ellenfelet kimozdítani, sőt akár el is ronthaod, ha véletlenül kimenekíted. Az ugrás része pedig a régi ultijában is benne volt, csak tovább tartott.


Ritkán junglezek, ha neked tetszik a stílusa, akkor nyugodtan vedd meg. Én még várnék vele.

2017. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okok kossz a valaszokat:)
2017. ápr. 30. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!